Що нового?

Придбаний [Аудіокнига] АльфаБета. Як перестати рятувати світ і врятувати себе (Ольга Перцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 121 ГРН
Учасників: 0 з 6
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 21 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Спосіб почати нове життя! Чи Говорили вам коли-небудь, що ви Ломова кінь? Або про те, що ви мужик в спідниці, баба з залізними яйцями? Ця аудіокнига про жінок і для жінок, які заплуталися у визначенні своєї психічної статі і ролях в суспільстві. Звідки деякі жінки так багато знають про управління чоловіками і купаються в їх любові і подарунках? Що в них такого особливого і як цьому навчитися? У своїй аудіокнизі я оголила всі ваші найскладніші сторони для того, щоб ви могли навчитися керувати ними! Як з хлопчика я перетворилася на жінку, чому 8 років жила з наркоманом, чому життя не приносило мені задоволення? Правда буде колоти вам очі, проте тільки так у нас всіх є реальний шанс зцілитися і почати жити. АльфаБета-це вектор шляху, який дозволить вам отримати ідеальну модель поведінки, де жінка залишається сильною, як раніше, але більше нікого не тягне на своїх плечах. В аудіокнизі дані найсучасніші техніки для зміни себе і для поліпшення якості Вашого життя, що дають гарантований результат!
  • аудіокнига трансформує свідомість і змінює життя назавжди.
  • аудіокнига не підходить для тих, хто боїться змін.
  • аудіокнига замінює три повноцінні лекції на тему жіночих психотипів в школі Ольги перцевої.
дізнавайтеся себе - і дійте! На відміну від інших, ви тепер здатні керувати собою! Аудіокнига не для людей зі слабкими нервами! Туфлі, помада і панчохи не завжди роблять з нас жінок! Хочете знати, що ще ? Тоді вперед!

Дата написання: 2021
тривалість: 12 год. 12 хв. 13 сек.
https://www.litres.ru/olga-perceva/alfabeta-kak-perestat-spasat-mir-i-spasti-sebya-63745512/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі