Що нового?

Придбаний Аудит сайту своїми руками, 2018 (DrMax)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1986 ГРН
Учасників: 0 з 65
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Готуватися до виходу Керівництво по самостійному аудиту сайту. У першій частині книги" Аудит сайту своїми руками " розглядаються не тільки стандарти пошукових систем, яким повинні відповідати сайти, але і значне число практичних прикладів, які дозволять з легкістю перевірити сайт на помилки і виправити їх.

Книга призначена для всіх власників сайтів, вебмайстрів і SEO агентств, практикуючі технічні аудити. Кожен знайде в ній масу корисних прийомів для зростання якості сайту, поліпшення ранжирування в пошукових системах і зростання трафіку.

Структура книги
  • 200 + сторінок тексту
  • формат PDF-файл
  • Дата релізу – 20 Липня 2018
про що ця книга ?

Книга замислювалася дуже давно, приступив до неї восени минулого року, ще до всіх цих SEO монстрів і SEO Гуру. Поступово концепція книги змінювалася, я періодично вносив нові доповнення і зміни.

Зараз книга являє собою покрокову інструкцію. Поетапно розбираються основні технічні неполадки сайту, що зустрічалися в моїй практиці проведення аудитів. Наводяться інструменти, за допомогою яких можна визначити ту чи іншу неполадку і основні шляхи їх виправлення.

Чим хороша книга-тим що це саме керівництво, як і що перевіряти, яким воно повинно бути і як виправити. Максимальна практика.
У книзі багато цікавих кейсів, де розібрані тонкощі технічного аудиту, прийоми дозволяють різко підвищити якість сайту.

https://privatelink.de/?http://drmax.su/book-audit
 
Угорі