Що нового?

Придбаний Автообзвон як спосіб моментального лідгена в будь-яку нішу (Руслан Асадуллін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5478 ГРН
Учасників: 0 з 27
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 211 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Почну з страви за яким власне все прийшли, а на десерт буде фуагра з омарами. Сильно в деталі заглиблюватися не буду, на Інтернеті краще поговорити, ну або в записі глянь, там зрозуміло все в цілому.
Авто-обдзвін працює в Росії, Казахстані, Білорусі... потенціалу вистачить на всіх, тому не соромимося, і не переживаємо за конкуренцію, якщо робити все правильно то її тупо немає.
Без зайвої скромності, можу заявити за пів року роботи мого агенства ми прогнали через себе 200+ клієнтів. Середній чек в агенстві 64 000 рублів. Перед тобою скрін з Амо, діючі клієнти, які прям в роботі:

Швидше за все тобі цікаво які результати це приносить.

Забігаючи вперед скажу-вогняні. Я за 14 років роботи в продажах не зустрічав інструменту з такою віддачею, правда. ООООООчень дешеві охоплення, в купе з хорошим роликом дають ну щось на зразок цього (гортай карусель):

І давай на березі вб'ємо питання, з приводу якості заявок.
Перед тобою ролик за допомогою якого я залучив в своє агенство більше 30 замовників. Не списуй слово в слово тільки ...
Питання Для мене абсолютно риторичне, тому що я щодня бачу як приходять гроші на розрахунник. Спойлер, сам я давно не надаю послугу, як набрати команду під цю справу - теж буде в інтенсиві.

з пруфами розібралися, до справи.
Я проводжу інтенсив, на якому ділюся особистим досвідом. Більше 200 реалізованих проектів, як би мають на увазі-сказати є що))
Це не інтенсив по налаштуванню авто-обдзвону, це покроковий мануал по заробітку за допомогою даної послуги. Ну і налаштовувати канешно теж навчу.
Більш того, швидше за все твоє уявлення про взаємодію з замовниками мені вдасться змінити. Розберемо зони ответсвтенности і то як саме потрібно вибудовувати відносини, щоб потім не було болісно боляче.
Якщо тобі потрібна в арсеналі послуга яка реалізується за 15 хвилин і дає чіткий і прогнозований результат без зайвого гемора, забирай.

що всередині:
  1. як і де знаходити клієнтів.
    Прям буквально даю алгоритм який юзаю сам. Робиш 1-2-3 отримуєш бабки. Чек поставив рівнозначний одному продажу послуги. Зробиш-відіб'єш, не зробиш - не зробиш)
  2. нескінченне джерело баз.
    Ну якщо коротко ми сильно сповнилися в цьому питанні, і тепер питання пошуку бази - непитання. Безперебійне джерело клієнтів.
  3. створюємо продають ролики.
    Мабуть моя улюблена частина, хороший ролик 90% успіху, завдяки йому невелика якість будь-якої бази.
  4. делегуємо і володарюємо.
    Наймаємо того хто буде везти проекти, і наймаємо менеджера. Проводимо одну співбесіду на 500 кандидатів і знаходимо алмаз.
  5. піднімаємо середній чек.
    Обдзвін продукт вхідний, але достатній щоб створити ВАУ-ефект після якого можна продавати все що завгодно.
  6. кращі Налаштування.
    Ми досвідченим шляхом награбували цей набір налаштувань, просто використовуючи їх зможеш знизити ціну Ліда рази в два, а-то і три.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@asad_mkv-prodavai-ne-prodavaya
 
Угорі