Що нового?

Придбаний Авторська методика схуднення для чоловіків (Сергій Сівець)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


ви ставите питанням - " що робити щоб швидко схуднути ?"
Я розробив цей ефективний план харчування для відповіді на ваше запитання та вирішення проблеми !
Вам потрібно виконувати прості інструкції і ви будете гарантовано худнути.
Це не просто дієта, це комплекс рекомендацій по харчуванню, який обов'язково приведе вас до успіху.
План харчування складений у вигляді точної програми, всі продукти детально розписані по днях тижня і за прийомами їжі. Тобто у вас є чіткі інструкції що саме потрібно їсти в понеділок на першу їжу, на другу, і так далі по кожному дню тижня. Виконуючи це завдання ви будете худнути.
У програмі харчування використовуються тільки доступні і легкі в приготуванні продукти.


у чому відмінності і переваги моєї програми харчування для схуднення
Ця дієта не містить рекомендацій типу "їжте тільки гречку"... дана дієта є повноцінним, продуманим планом харчування, який включає різноманітні продукти. Різноманітне харчування забезпечує ваш організм всім необхідним для здоров'я, не викликає звикання і дозволяє дотримуватися дієти легко.
У плані харчування використовуються нормальні доступні продукти і страви легкі в приготуванні. Вам не доведеться бігати по магазинах і шукати "диво-ягоди" або витрачати багато часу на підготовку. При цьому меню дуже різноманітно і дозволяє харчуватися смачно, це так само важливо, непотрібно перетворювати дієту в тортури...
Меню досить гнучке і не прив'язане до якихось 1-2 продуктам, передбачені варіанти на вибір і ви зможете підбирати той продукт, який сподобається особисто вам.
План харчування враховує вагові характеристики і має три рівні в залежності від ваги тіла. Погодьтеся, що для чоловіка який важить 80 кг і 120 кг потрібно різну кількість їжі.
Ну і звичайно ж до дієти додається цілий список рекомендацій для досягнення швидкого результату. Наприклад, я детально розповідаю про питво і каву, про режим харчування за часом, про те, які продукти потрібно використовувати, як посилити дію дієти і про багато інших важливих деталях.

Умови для застосування дієти
Даний план харчування розрахований на людей з надмірною вагою.
У вас не повинно бути захворювань шлунка, нирок або інших внутрішніх органів, тому що в такому випадку може бути потрібна особлива дієта з урахуванням захворювання.
У вас не повинно бути захворювань, при яких потрібно суворе харчування особливими продуктами.

Стратегія схуднення
Тривалість цієї дієти для схуднення – 4-8 тижнів.
За цей термін Ви зможете значно схуднути і поліпшити своє тіло.
Постарайтеся витримати мінімум 4 тижні і ви отримаєте відмінний і помітний результат, тоді вам обов'язково захочеться його поліпшити і ви зможете витримати ще 4 тижні.
При бажанні, ви можете продовжувати цю дієту до 12 тижнів.
Ви можете використовувати цю дієту багато разів у міру необхідності з невеликими перервами.
Дана дієта є раціональним планом харчування, тому крім схуднення ви поліпшите своє здоров'я, налагодите роботу кишечника, а так само поліпшите обмін речовин і станете більш бадьорими і рухливими.
І найголовніше, що весь план харчування розписаний до дрібниць, є навіть окремий додаток зі списком продуктів для походу в магазин.
Харчуйтеся правильно і будьте в хорошій спортивній формі !

https://privatelink.de/?http://www.athleticblog.ru/?page_id=4728
 
Угорі