Що нового?

Придбаний Азбука Мистецтва (Анна Арсеньєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви робите перші кроки в мистецтві? Я вам сильно заздрю! Це як перша закоханість або перша подорож. Щось незабутнє, абсолютно особливе, ні з чим не порівнянне! І з кожним днем все більш і більш захоплююче, як велика любов або улюблена справа.

ПРОТЕ. Коли ми освоюємо нову професію, хобі або нову мову, спочатку нам потрібно освоїти "азбуку". Інакше в голові буде каша, багато нерозуміння, опору. У підсумку ми кидаємо все при перших перешкодах, коли спадає початковий ентузіазм.

Покрокове освоєння мови мистецтва в простій і захоплюючій формі-ось що ми робимо на цьому курсі. Матеріали готові для застосування відразу і ви зможете застосовувати їх надалі при будь-якому зіткненні з мистецтвом на будь-якому рівні.

Ази азов і освоєння секретного мови мистецтва за найкоротший час! Короткі вже готові уроки, і найголовніше — велика кількість практичних завдань.

По суті це курс Вам для самокоучингу, якщо робите завдання — результату не може не бути. Ви побачите те, на що і уваги раніше не звертали в творах.

Я знаю, що сприйняття мистецтва може бути приголомшливим, окриляючим, надихаючим. І навіть може давати відповіді на актуальні життєві питання і сумніви.

Не буду переконувати вас і брехати, що за 4 години ви повністю розберетеся в мистецтві. Інтернет кишить подібними "суперпропозиціями". Це було б неповагою до вас і до історії світової культури. За такими чарівними таблетками зазвичай ховається тільки розчарування.

АлеЯ обіцяю, що ви почнете освоювати особливу мову мистецтва, про яку часто не згадують навіть на дуже дорогих і просунутих курсах . Або згадують побіжно, ніби це вже і так зрозуміло, хоча це не так.

введення.

Введення. Про курс.
Інструкція, як проходити курс ефективно.

Урок 1. Колір

Навчіться відчувати і осмислювати, яку роль відіграє колір в творах.

Урок 2. Лінія в мистецтві

Як навчитися читати сенс і характер лінії? Вчимося і закріплюємо на практиці.

Урок 3. Повторювані елементи у творах мистецтва та їх значення. Ритм

Освоїте і зрозумієте роль повторюваних елементів, плям, ліній або форм в нашому сприйнятті, в створенні настрою, атмосфери і сенсу твору.

Урок 4. Фактура

Розберетеся з тим, які нюанси може розповідати нам навіть фактура. Але ж фактури оточують нас всюди в повсякденності і ви вже вмієте з ними спілкуватися по життю! Переносимо в прочитання мови мистецтва

Урок 5. Формат в живописі

Зрозумієте і побачите, як формат картини пов'язаний з задумом і сюжетом? Як він допомагає розкрити сенс?

Урок 6. Лінія, ритм і фактура в архітектурі

Навчіться застосовувати минулі уроки в прочитанні архітектури.

Урок 7. Форма і пластичність

Навчимося дивитися і осмислювати, які Різні є форми в мистецтві і як це впливає на виразність і сенс образу.

Урок 8. Підсумки перших практик: навіщо всі ці питання?

Єдине відносно довге відео на курсі, де я з вами відверто обговорюю, навіщо ми робили все, що робили до цього в практиках - як тут міркувати і чому це важливо, якщо хочеться спілкуватися з мистецтвом. Адже шедеври завжди будуються на нюансах.

Урок 9. Фінальне завдання

Системно закріплюєте весь пройдений до цього матеріал дивуєтеся, радієте, хваліть себе

БОНУС

Урок 10

Як вписати ці знання у ваше життя і отримати результати прямо зараз? Як знайти час на постійне поглиблення в мистецтві, не кидаючи інші справи? Як отримувати задоволення від мистецтва кожен день?

БОНУС

Чекліст-ПЛАН

Міні-конспект і резюме курсу, додаткові вправи. Як дивитися сподобався твір мистецтва?
https://privatelink.de/?https://school.annaeveart.ru/azbuka-s?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=itogi&utm_term=2021-07-21#kurs
 
Угорі