Що нового?

Придбаний Бацзи 4 стовпи долі для знавців (Інна Волкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 19523 ГРН
Учасників: 0 з 24
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 846 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Бацзы 4 столпа судьбы для знатоков (Инна Волкова)


Цей курс фінальний в серії семінарів з фундаментального вивчення Бацзи.

Ми зробимо акцент на найбільш затребувані теми в консультуванні-на любов і багатство в 4 стовпах долі.

Любов в широкому розумінні-романтика, пошук партнера, створення сім'ї, розлучення, зради, відносини з партнером по шлюбу, з батьками, з дітьми. Проблеми з народженням дітей, зі здоров'ям дітей, з відносинами з дітьми в картах потенційних батьків. Як їх обходити і коли. А також карти батьків, чиї діти стануть Великими людьми! Будь-які події особистого плану в сім'ях - як побачити, як захиститися, ка програти за м'яким сценарієм погані прогнози, як не пропустити хороше. Вплив карт родичів один на одного.

Багатство теж в широкому розуміння-кар'єра, бізнес, вибір виду діяльності, вибір кращої моделі роботи для себе – за наймом, самозайнятість, партнерський бізнес, особистий бізнес. Карти, яким не потрібно працювати, щоб жити добре. Карти-трудівники. Підбір персоналу. Вибір бізнес партнерів.



З часом я, можливо, напишу більш детальну програму, поки це декларація про наміри

На другому модулі в лютому з'ясуємо, на що ще зробити акцент, і я додам це в програму.

Подумайте, які теми вам найбільш цікаві, я буду виходити з ваших запитів, які повторюються від різних людей.

На курсі презентація буде у всіх учасників в телефонах/планшетах в електронному вигляді. Після навчання учасникам відкриємо доступ до відео в захищеному каналі-презентація, синхронізована з аудіо з курсу.

Під час занять буде багато тренувань на шаблонах. Спочатку на зовсім простих, а коли доведемо їх до автоматизму, почнемо ускладнювати і знову тренуватися.

Якщо буде такий запит, проілюструю курс картами учасників.

Презентація буде у всіх учасників в телефонах/планшетах в електронному вигляді. Після навчання учасникам відкриємо доступ до відео в захищеному каналі-презентація, синхронізована з аудіо з курсу.

Традиційна підтримка учнів після семінару буде йти в приватній групі на Facebook

Спосіб взаємодії в групі-учень дає вихідні дані по карті бацзи і висловлює своє судження, інші учні та Інна Волкова коментують, поки разом не знайдуть кращого з можливих рішень.

вартість участі $700

Будь ласка, не пишіть і не дзвоніть Інні Волковій особисто з приводу реєстрації, навчання, знижок, способів оплати, отримання запису матеріалів після курсу та інших технічних і організаційних питань.

https://feng-shui.ua/study/course.php?ID=9046 feng-shui.ua/study/course.php?ID=8589
 
Останнє редагування модератором:
Угорі