Що нового?

Придбаний Багатошарові розстановки (Алена Стівенс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 1 з 53
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.7 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

А чи знаєте ви, що у вас є унікальна можливість навчитися додатковим польовим технікам і, не тільки посилити ефект розстановок (там, де це потрібно), але і провести глибоку терапію поля для клієнта в більш м'якому і щадному режимі?

Насправді, не завжди потрібно "пере-проживати" Травматичний матеріал, рвати серце на частини (як ми звикли) щоб знайти шлях до зцілення, нейтралізувати негативний сценарій роду і вийти з несвідомих системних переплетень.

Якщо ви розстановник, то ви знаєте, що часом, для опрацювання проблемного запиту (якщо спостерігається важка системна Динаміка) людині необхідно провести кілька класичних розстановок для зцілення поля. А, за допомогою методу багатошарових розстановок, нам вдається (за одну сесію) вивести на поверхню кілька тіньових динамік "Ехо роду", супутніх запиту, вивести і запечатати (за допомогою унікальної технології) кілька ресурсів. Ми створюємо якийсь "ресурсний амулет", який має величезну активує силу в полі людини. Часом відбуваються миттєві чудеса! Робота відбувається тет-а-тет між клієнтом і розстановником.

У системному полі, я перебуваю вже 14 років, досліджую І спостерігаю за тим, як метод розстановок розвивається нескінченно, пробую нові інтегруються практики інших фахівців, намагаючись розширити можливості і глибину роботи з полем роду. Даний метод-інтеграція моїх знань, які я отримувала на різних навчальних програмах від майстрів своєї справи. Багатошарові розстановки виникли на на стику класичних розстановок, метафізики, СКО систем, технології ГСР та інших сучасних розстановочних працюючих методик, технік і напрямків.

Якщо у вас не сильно розвинена Польова чутливість - на курсі Я даю більше 20 практичних вправ на прокачування. Якщо ви не відчуває фахівець, а більш інтуїт або логік - на курсі я даю альтернативні методи роботи в полі за допомогою карт Таро і МАК. Ви перестанете боятися, знайдете свій метод, в якому будете почувати себе комфортно, як фахівець. А ще, я навчаю Системному мисленню-це аналіз родових динамік і їх впливу на те що відбувається в житті клієнта.

Не секрет, що чим більше "польових" інструментів ми освоїмо, тим більше у нас варіантів "заходу в проблему", більше рішень і можливостей, які ми можемо запропонувати клієнту, тим затребуваніше ми стаємо як фахівець, чи не так?

так, навчившись методу багатошарових розстановок, саме за одну сесію, ви будете мати можливість:

Знайти первинне джерело проблеми, від якого був запущений негативний родовий сценарій,
Визначити в якому поколінні і по якій лінії матері або батька стався "збій" і втрата ресурсів,
Виявити і нейтралізувати цілий ланцюжок "фонових" динамік, що передаються з покоління в покоління,
Запечатати ланцюжок ресурсів в інформаційну матрицю

А ще, ви отримаєте найпотужніший інструмент для роботи зі своїми власними запитами, у міру їх виникнення. У вас з'явиться можливість бути абсолютно незалежним від іншого розстановника, від групи і заступників, ви почнете керувати своєю реальністю. Це реалізована мрія про те, що на першу вимогу, Ви зможете самостійно і дуже глибоко розставити свою проблему, зняти заряди і переноси, відчути полегшення, і зв'язати ланцюжок ресурсів. Ви здивуєтеся наскільки потужно і глибоко, ви зможете проходити в полі власного несвідомого без сторонньої допомоги!

ніякої води на курсі, ніякої зайвої інформації, все чітко і по справі!

Курс створений для:
Для початківців і просунутих розстановників
Для тих, хто знайомий з польовими процесами і законами родових систем
Для тих, хто хоче навчитися багатошаровим зчитуванням польових динамік і знайти потужний інструмент спмостоятельной опрацювання своїх "больових точок" в поле

https://privatelink.de/?http://alyonastevens.tilda.ws/course3
 
Угорі