Що нового?

Придбаний [baza-2021] база постачальників 2021

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 110 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви отримаєте: база постачальників 2021
Сама Розширена і унікальна база постачальників, яка допоможе вам заощадити пристойну суму грошей! Ви також можете відкрити свій магазин і почати бізнес за допомогою бази. Вартість бази окупиться вам вже з першого замовлення!
База постачальників - це список всіляких постачальників і виробників. У нашій базі також зібрані продавці з оптових баз, які не витрачаються на сайти і посередників, тому ви можете замовити деякі товари практично за собівартістю.
У базі зібрані постачальники і виробники з Росії, України, країн СНД, Європи та Туреччини.
Для чого потрібна база постачальників:
  • заощаджуй на покупках! В середньому одна сім'я може економити до 20% сімейного бюджету на рік, закуповуючи товари на пряму у постачальників. Ви можете замовити товари БЕЗ націнок роздрібних магазинів.
  • додатковий дохід!. Вклавши всього 299 рублів (ціна трьох чашок кави), ви можете отримувати прибуток від 10 тисяч рублів відкривши свій магазин і займатися перепродажем товарів.
  • Відкрий свій магазин! Ми навчимо Вас, як відкрити і вести свій інтернет магазин в соціальних мережах і надамо велику кількість довідкового матеріалу і навчальних відеороликів.
  • Система дропшиппинг! Ви можете займатися перепродажем товарів без власного складу: знаходите покупця, Оформляєте замовлення у постачальника, різницю в ціні ( ваш прибуток ) забираєте собі, а постачальник направляє товар вашому покупцеві. Навчання дропшиппінгу доступне в базі.
https://privatelink.de/?https://baza-2021.ru/two
 
Угорі