Що нового?

Придбаний Базовий курс з інтимної гімнастики без тренажерів (Лілія Гаріпова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 883 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 70.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Абонемент на 6 занять 2400 (400р/заняття)

Хто хоче вийти з карантину богинею любові і краси - пора грунтовно взятися за себе, тим більше поки ми вдома

- тонку талію і плоский живіт;
  • гарний настрій і море енергії, незалежно від (пі-пі-пі) обставин;
  • свіжий колір обличчя;
Дівчина спочатку полюбила, потім дала.
Жінка дала для здоров'я і красивого кольору обличчя.
  • яскраві оргазми (після 35 нам потрібно 2 оргазму в день для підтримки гормонального фону);
  • жіночу привабливість (щоб сусіди збиралися біля ваших дверей, незважаючи на самоізоляцію);
  • високе лібідо (весна все-таки);

Коли ми цього хочемо? Прямо зараз!

За результатами вашого голосування в сторіз, я вирішила в квітні провести " Базовий курс з інтимної гімнастики "без тренажерів, а другий курс ближче до літа з тренажерами"просунутий"

Заняття проходитимуть онлайн по вівторках і четвергах 19.00 (14, 16, 21, 23, 28, 30 квітня) в закритому акаунті, щоб всі могли подивитися, і не один раз!

- тонку талію і плоский живіт;
  • гарний настрій і море енергії, незалежно від (пі-пі-пі) обставин;
  • свіжий колір обличчя;
Дівчина спочатку полюбила, потім дала.
Жінка дала для здоров'я і красивого кольору обличчя.
  • яскраві оргазми (після 35 нам потрібно 2 оргазму в день для підтримки гормонального фону);
  • жіночу привабливість (щоб сусіди збиралися біля ваших дверей, незважаючи на самоізоляцію);
  • високе лібідо (весна все-таки);
Всі ваші дії будуть пристойними, ви зможете займатися при дітях. Вам знадобляться килимок/пледик, будь-яка зручний одяг. Кому дозволяє техніка, буду перевіряти ваші вправи по відео! Домашку можна не робити. Абонемент на 6 занять 2400 (400р/заняття)

Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/B-usYACBgv_/?igshid=12fbvprsd7ce
 
Угорі