Що нового?

Придбаний Бенкет Духу. Чек-лист збільшення доходу фрілансера (Костянтин Григор'єв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ти більше не зобов'язаний рвати жопу, щоб заробити більше. Тому хто хоче легко вивчити і безперебійно збільшувати дохід на фрілансі.

Кому ідеально підійде? Ті, хто регулярно заробляє на фрілансі від 30 до 150 тисяч рублів.
  • Таргетологу
  • Сммщику
  • Маркетологу
  • Дизайнеру
  • копірайтеру
чому не підходить тим, хто заробляє менше 30 тисяч, найімовірніше ви не напрацювали досвід. Бо на сарафані можна вже робити . Хто робить більше 150 тисяч зазвичай стикається з делегуванням і збільшення доходу знають як робити, їм швидше потрібен грамотний найм. Якби ця штука потрапила мені в руки 4 роки тому, то не втратив би рік життя фрілансера, купу перспективних проектів, зв'язків, нервових клітин. І швидше б переїхав в нормальний район міста. Там немає ванількі по типу - ВІР в себе. У тебе все вийде! Конкретно, що робити по кроках. Без загальних порад, зробіть портфоліо. Якщо і написано зроби портфоліо, то як конкретно, чому саме так і до чого призводить реалізація.
1 Як виставити план на місяць фрілансеру та досягти його.
На цьому обпалюються багато, коли в новому році планують вийти на новий рівень. Всередині перевірена стратегія зростання доходів на 60-120% на рік.

2 фіксація результатів. За допомогою це штуки можна побачити куди витікають гроші і почати їх контролювати.

3 де фіксувати плани на місяць? Потужна штука і я не хотів спочатку їй ділитися це авторська напрацювання, вивірена і чертовски ефективна.

4 Як вести облік клієнтів. Аналогічно авторський варіант таблиці, який дозволяє виявити слабкі проекти і брати більше сильних. Економить так дофіга часу, що за цей час можна витратити на повноцінні вихідні.

5 Як вийти на новий рівень клієнтів, де немає виносу мізків? Готова структура, що зафигачить, щоб такі клієнти почали приходити. Чи треба писати, що відпрацьована десятки разів на мені і тих хто проходив консультації?

6 оформлення сторінки. Коротко і ясно, але про головне, щоб не відштовхувати потенційних клієнтів.

7 Потужне портфоліо. Ось за цю структуру я б раніше віддав нирки. Бо ця штука магнітить правильних клієнтів і можна заробити на 3 нирки.

Також там є велика рекомендація, особливо корисно для тих, у кого клієнти: і це нібито все?

8 ПОСТ ЗАКРЕП. Це не в зовсім звичному розумінні: хто я такий і чим займаюся. Це ненавзячівая продаж тим, хто заходить на твою сторінку. Працює 24 на 7, без тебе і на долгосрок.

9 що насправді треба писати фрілансеру про свою роботу. Серія рекомендацій, які призводять до того, що ти виглядаєш більш привабливо в очах нових клієнтів.

10 Як придумати нові/доопрацювати послуги і офігеть, що саме їх хочуть клієнти. Зазвичай це називають лінійкою продуктів, тільки там є одна методика продажу саме тієї послуги, яку треба продати.

11 потужний метод для написання кейса за пару годин. Перевірена часом структура, яка також створює бажання працювати саме з тобою.

12 Скрипт закриття на угоду без продавлювання, маніпуляцій та іншого мозговиноса. Це про сузір'я, штука яка дозволяє закривати угоди частіше і простіше.
P. S. бонусний доступ в легендарний Чат поштовху додається.
https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-65723219_33501
 
Угорі