Що нового?

Придбаний [binary-forum] Торгівля на новинах в профіт 90%+

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1545 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Здравствуйте.
Пропоную вашій увазі унікальну стратегію торгівлі на новинах (уточнюю що саме під час виходу новини ми не торгуємо).
за 4 місяці було всього 3 мінуса з 50+ сигналів.
Кажу відразу що стратегія включає в себе Мартін в 1 коліно, торгівля тільки на 2х валютних парах і на певних новинах.

плюси стратегії:
  • ТЗ не включає в себе жодного індикатора;
  • Точність сигналів(90%+).
  • Проста у використанні;
  • Стабільний дохід;
  • Непотрібно сидіти моніторити графік і чекати сигналу, тому що ви наперед знаєте час входу;
  • Можна складати приблизний місячний план (з обов'язковою перевіркою).
мінуси:
  • Це звичайно ж використання Мартіна, хоч і в 1 коліно але присутнє.(Але і без нього ніяк)
  • Кількість сигналів. (В середньому 10 сигналів на місяць). (Хоча для мене важливіше якість а не кількість).
відповім відразу на деякі питання:
  • Потрібно строго додержуватися правил;
  • Так, Цей вінрейт з урахуванням Мартіна 1колена;
  • Як маю на увазі я Мартін в 1 коліно: приклад, роблю ставку 10, закриваюся в мінус далі роблю ставку 20(в моєму розумінні це 1 коліно), і по стратегії далі одного коліна не доходжу;
  • Як стратегія покаже себе на Форексі і чи підійде вона взагалі для фори - я не знаю.
Стратегія заснована на: 2х валютних парах, деякій статистиці, певному тайм фреймі, певних новинах + конкретному часу входу в угоду, без використання індикаторів. Тільки ринок, новина, і ви.) Так що ні трансляції ні скрінів ні відео торгівлі надати не зможу, в зв'язку збереження даних про стратегію до моменту покупки. Прошу мене зрозуміти.

 
Угорі