Що нового?

Придбаний Бог вуличних знайомств (Дмитро Едем)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 221 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Від автора: зроблю припущення, що:

Вам вже до смерті набридли сумніви, нерішучість, невпевненості в ваших знайомствах з дівчатами? Перед підходом до дівчини ваші думки блукають? Поруч з незнайомою дівчиною ви відчуваєте себе некомфортно? Вас паралізують думки, що ви не гідні тієї елітної дівчинки, яка вийшла з Lexus?

Можливо, деякі з вас настільки зневірилися, думаючи, що проблему страху знайомств з дівчатами вже не подолати?)

Ну тоді, те, що я скажу вам зараз, з великою ймовірністю стане для Вас бальзамом на душу...

Я вирішив створити для Вас відмінну методику самотренінгу, яка допоможе покінчити з сумнівами, нерішучістю, страхами в знайомствах раз і назавжди. Не потрібно буде Трахати собі мозок, а просто насолоджуватися легкими знайомствами в будь-якій ситуації.

Повірте, я точно знаю, що це можливо... я сам прийшов до всіх цих результатів, працюючи за методикою перепрограмування своєї психіки.

Я знаю, що проблема сумнівів, страху, нерішучості у вуличних знайомствам також вам близька і знайома...

Давним-давно я був таким же, як Ви: в моїй голові був тотальний "треш" про знайомства з дівчатами. Мої думки були сповнені страху, негативу і сумнівів. У спробах вирішити проблему свого негативного мислення в знайомствах, я перепробував різні завдання, які пропонували тренери по спокушання, але особливого прогресу я не бачив. Тому що в них не було найголовнішого - зміни способу мислення.

Я змінив свої думки, переконання І сталося диво! Страхи, сумніви, нерішучість трансформувалися в радість і задоволення від знайомств з дівчатами.

Що Ви отримуєте в даному курсі...

У комплект " Бог вуличних знайомств "входять: 30 денний" Базовий курс "навчання, і бонус - 30 денний"просунутий курс".
Цей аудіотренінг допоможе вам впоратися з проблемою вашої негативної ментальності в знайомствах.
Скористайтеся методикою тренінгу, і всього через 30 днів "Базового курсу".

- рішучість у підходах до дівчат
  • Комфорт в знайомствах
  • Успішну ментальність в знайомствах з дівчатами
  • Страх знайомств, який паралізує вас зараз, трансформується в легке хвилювання, яке вам буде легко подолати
  • Ви почнете отримувати задоволення від спілкування з незнайомими дівчатами
  • Ви змоделюєте в собі ментальність успішних спокусників
https://privatelink.de/?http://edem88.livejournal.com/687480.html
 
Угорі