Що нового?

Придбаний Богородська різьба по дереву (Олег П'янков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Це давня система навчання.

Богородський промисел живе близько 300 років. І протягом цих років мистецтво різьбярів передавалося всередині сімей через покоління. І тільки 100 років тому вперше ці знання сформувалися в школу. До школи, де програма навчання видозмінювалася роками і зараз представляє ідеальну систему, через яку пройшли сотні учнів. І я.

За формою та змістом ця програма не має аналогів у всьому світі. Ця ретельно продумана система навчання від простого до складного призведе до результату навіть людини без будь-яких творчих даних.

Зараз програма доступна тільки в стінах технікуму і у мене. І мені б хотілося, щоб до неї міг долучитися і ти. Тому що тільки так можна врятувати промисел від забуття. Ну ще й тому що я люблю вчити.

що тебе чекає в курсі?
Курс складається з 8 відео-уроків у Full HD форматі тривалістю 6 годин.

Уроки зняті за допомогою дзеркалки і екшн-камери, яку я кріпив до голови, щоб ти нічого не упустив.
Такого ти ніде не побачиш.

Ще раз. Це повноцінний, структурований курс з Богородської різьбі. Від простого до складного. Від самих основ до перших скульптур. Це та сама база, якої не вистачає всім новачкам, і осягнувши яку ти зможеш технічно і красиво різати.

А тепер детальніше про кожен урок:
у теоретичному занятті ти дізнаєшся цікаві факти про Богородської різьбі, побачиш багато красивих скульптур, надихнешся і зарядишся енергією для подальшої роботи.дізнаєшся багато корисного про деревину та інструмент. Згадаєш інформацію по першій допомозі.

В уроці з заточування ти побачиш як я точу інструмент і завдяки цьому зможеш сильно скоротити час, який витрачаєш на заточку. я точу стамеску з нуля в середньому 2-5 хвилин до повної готовності. Так зможеш і ти.

У першому практичному занятті ти дізнаєшся як працювати сокирою на прикладі планочки і навчишся виконувати 3 прийоми: "від себе", "на себе" і "виворіт". створиш 3 види планочок, на яких і закріпиш отриману інформацію.

✅ У другому занятті на прикладі плоскорельефной пташки дізнаєшся нові прийоми при зарубці і ще краще навчишся працювати ножем при цьому створиш пташок, які можна використовувати як прикраса в побуті.

У третьому занятті ти дізнаєшся багато інформації по просунутій роботі сокирою-зарубці і побачиш техніку задовбки (робота зі стамесками), дізнаєшся як тягнути фаски і описувати виріб. створиш першу скульптуру, яку вже можна продати від 250р. *

✅ У четвертому занятті ти побачиш як створити курочку на ніжках і при цьому не зламати їх. І ти створиш вже 2 скульптуру, яку можна продати від 300р.*

✅ У п'ятому і заключному уроці ти освоїш просунуту детальну зарубку і створиш дійсно серйозну скульптуру ,найскладнішу на курсі. і це привід для нашої з тобою гордості. готову чаплю можна буде продати за 500-1500р. *

І в підсумку, пройшовши цей курс ти освоїш базу, навчишся різати, отримаєш задоволення від процесу різьблення, а так само зможеш почати свою власну справу, продаючи те, що робиш. І ти зможеш повністю окупити курс.

чим вище якість робіт, тим вище вони будуть коштувати.

Для кого цей курс?

Курс підійде не для всіх. У ньому немає чарівної пігулки, завдяки якій можна навчитися різьбі за пару годин. Тут треба працювати. Уважно вивчати кожен урок, виконувати всі домашні завдання в правильній послідовності і прислухатися до мене. Тільки так можна отримати результат.
А так, кожен бажаючий, навіть без художніх навичок зможе навчитися різьбі, якщо буде працювати. Це 100%

Якщо сумніваєшся, подивися, що говорить інший Богородський різьбяр.

Скільки коштує?
Коли я запускав цей курс в перший раз, то він коштував 5.000 р, Хоча мої учні кажуть, що він коштує все 20.000. До слова, його придбали 62 людини.

Зараз курс можна придбати всього за 3.500 р, тому що я хочу щоб якомога більше людей змогли доторкнутися до прекрасного і долучитися до нашої культури. Він видається довічно.

Але така ціна буде тільки до 15 Червня або до того як набереться група з 60 осіб. А для тих хто не встигне ціна буде вже 7000р. тому що мені легше працювати з групою, ніж поодинці.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@bogorodskayarezba-kak-nauchitsya-krasivo-rezat
 
Угорі