Що нового?

Набір учасників Божественна сексуальність інтенсив + Інсайт (Наташа Андермур)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 118.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Божественна сексуальність набагато ширше, ніж секс. Це енергія життя, що протікає через тебе. Коли ти відкриваєшся їй і розумієш, як посилювати її потік, ти немов запускаєш прискорювач всіх процесів.
Розкрита сексуальна енергія втілює первозданну креативність і безпосереднє творіння, швидко дає доступ до достатку в більшому масштабі, веде до апгрейду тіла, а також збільшує рівень усвідомленості і розширює свідомість.

Що дає розкрита сексуальна енергія
Дарує особливу близькість і глибину відносинам
Підсилює потік достатку через твій взаємообмін зі світом

Відкриває креативність і потік ідей
Володіє сильним потенціалом зцілення тіла

Дає силу на реалізацію ідей, що здаються неможливими, і через твої дії втілює їх у життя
Веде до істинного духовного зростання

Ініціація
Головна унікальність інтенсиву
як сексуальна енергія розкривається і піднімається до божественного рівня?

1. для розкриття сексуальної енергії необхідно звільнення сакрального центру (чакра Свадхістана) від енергетичних блоків сорому, провини, образ, страхів і неприйняття. Цю підготовчу роботу ми зробимо до інтенсиву (я поділюся з тобою спеціальної енергетичної практикою і медитацією).

2.щоб розкриту сексуальну енергію підняти на божественний рівень необхідна ініціація (спеціальна енергетична медитація, яка допоможе тобі встановити з'єднання (познайомитися) з енергією нового рівня).

у процесі інтенсиву тебе чекає практика ініціації з Наташею (у другій сесії інтенсиву).
На інтенсиві я ділюся знаннями і практиками, які я ніколи не давала раніше.

Всі вони засновані на глибинному широкому баченні інформації.
Однак, це не тільки красива теорія. Всі ці знання були мною розкриті і доведені до майстерності на практиці. Я зверну твою увагу на безліч нюансів і тонкощів і дам те, що дійсно працює в житті.
12
годин
загальна тривалість
інтенсиву-практикуму
4
сесії
складуть бесіди-інсайти, де я покажу тобі абсолютні нові перспективи сприйняття сексуальної енергії і сексуальності
7
практик
ми будемо виконувати особливу комбінацію практик, які розкриють тему Божественної сексуальності з усіх граней

Сесія 1: Природа сексуальної енергії
бесіда (приблизно 1 година):
  1. справжня природа і міць сексуальної енергії
  2. помилки і обмежуючі установки навколо сексуальної енергії
  3. рівні сексуальної енергії і вищий рівень прояву сексуальної енергії (доступно всім)
ПРАКТИКИ (приблизно 1 година 35 хв):
  1. Діагностика розкриття потоку сексуальної енергії у тебе (експрес-тест) - 5 хв
  2. розкриття чуття і чуттєвості (під спеціальну музику для допомоги в розкритті чуттєвості) - 30 хв
  3. важливо! Пробудження потоку сексуальної енергії (7-ступінчаста енергетична практика звільнення (на кожному етапі з'єднуємо дихальні практики з рухом, голосом, особливим положенням рук. Практика виконується під сакральні чаші)) - 1 година
Сесія 2: відносини і справжня природа секс
бесіда (приблизно 1 година)
  1. розкриття істинної жіночності і мужності, їх баланс і гармонію в кожній людині
  2. любов і/або пристрасть
  3. тяжіння і пристрасть у відносинах: зародження, пробудження, розкриття і культивація
  4. мова з'єднуючих дотиків
  5. З'єднання і синергія на рівні чакр між партнерами
  6. гармонійні взаємини в парі: як шикуються, в чому секрет
  7. справжня природа сексу: повне злиття і єднання з партнером
ПРАКТИКИ (приблизно 1 година 35 хв)
  1. мова дотиків (відкриття інтимності і чуттєвості кожного торкання) - 15 хв
  2. Баланс жіночності і мужності (під спеціальну музику і сакральні чаші) - 40 хвилин
  3. важливо! Ініціація "сексуальна енергія божественного рівня" - 40 хвилин
Сесія 3: чисте первородне творіння і достатку
бесіда (приблизно 1 година):
  1. процес зародження ідей і проектів, процес первородного творіння
  2. прояв креативності і безпосередності
  3. сексуальна енергія як паливо для бізнесу та втілення ідей
  4. збільшення віддачі від твоїх дій в десятки (сотні) разів. Как?
  5. сексуальна енергія і достаток.
ПРАКТИКИ (приблизно 1 година 35 хв):
  1. первородне творіння, що розкривається через тебе (вчимося направляти сексуальну енергію для розкриття потоку креативності, інсайтів та ідей) - 40 хвилин
  2. чистий потік творіння протягом дня (як використовувати сексуальну енергію для креативності та "генерації" ідей протягом дня)- 15 хв
  3. Практика достатку (енергетична практика з нижніми центрами і звільнення від енергетичних блоків, що заважають свободі творіння, взаємообміну і достатку) - 40 хвилин
сесія 4: істинний духовний ріст через Божественну сексуальність
бесіда (приблизно 1 година):
  1. Секс на новому рівні. Коли ми "зливаємо" енергію в момент кульмінації, а коли в рази підсилюємо один одного і виходимо у відкриту свідомість.
  2. сексуальна енергія підсилює поле свідомості і сприяє духовному зростанню
  3. використовувати сексуальну енергію для розкриття потужності нервової системи.
ПРАКТИКА (приблизно 1 година 35 хв):

  1. посилення поля свідомості і нервової системи через сексуальну енергію-енергетична практика (особлива послідовність крий, мудрий і мантр - з використанням сакральних кришталевих чаш)- 50 хвилин
  2. посилення поля свідомості і нервової системи через сексуальну енергію-енергетична медитація-45 хвилин
додатково
Бонуси
Для більш глибокого розкриття теми сексуальної енергії, жіночності і мужності, я подарую тобі записи трьох моїх закритих вебінарів.



1

Бесіда про розкриття Божественної жіночності і мужності
Ця бесіда триває близько 2,5 годин. У ній ми обговорюємо, як розкривається і гармонізується Божественна жіночність і мужність в кожній людині.

2

Бесіда про енергетичні принципи омолодження тіла
Ця бесіда також триває трохи більше 2 годин. У ній я ділюся прийомами роботи зі своїм енергетичним полем, розповідаю, що дозволяє "перезапускати" фізичні процеси в тілі і повернути йому молоде, живе, гармонійний стан.

3

Практика "сексуальна енергія для омолодження тіла"
Це дуже сильна практика, яка вчить направляти сексуальну енергію на регенерацію, відновлення, гармонізацію і омолодження тіла.

Важливо!я рекомендую робити цю практику після хорошого освоєння обов'язкової практики, яку необхідно буде виконувати до інтенсиву.

4
бесіда"важкі розмови"
Як комфортно і відкрито піднімати і обговорювати будь-яку тему, слухати, чути і бути почутим.
2-годинний вебінар про спілкування від серця до серця.
Інсайт"Божественна сексуальність"
На інтенсиві я розкрию для тебе сакральні, глибокі знання. Також разом ми виконаємо потужні практики.
щоб знання, почуті під час інтенсиву, перейшли у формат прямого розуміння, їх необхідно застосовувати в житті. тоді природним чином будуть спливати різні нюанси і деталі, усвідомлення яких буде розкривати твоє знання більш глибоко і різнобічно. Саме тому спеціально для інтенсиву я записала Інсайт "Божественна сексуальність".

Інсайт-покрокове впровадження знань в життя, звільнення від старих патернів, шлях прямих усвідомлень, прямого досвіду.

Всього нас чекає 10 уроків. В уроці буде міні-бесіда від мене. Також протягом дня ти будеш отримувати міні-практики (в аудіо-форматі) для поглиблення розуміння інсайту і хвилинки-підказки, щоб нагадувати і звертати твою увагу на важливе.
Додатково
до инсайту.
Тільки для жінок

Практика 1
Звільнення серцевого центру через енергетичний масаж грудей-45 хв

Практика 2
Гармонізація жіночого здоров'я через енергетичний масаж яєчників-45 хв
https://privatelink.de/?https://natasha-undermoore.com/divine-sexuality
 
Угорі