Що нового?

Набір учасників Бухгалтерський облік для не бухгалтера (Наталія Кузнєцова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 155.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому саме Мій курс?

Ми з вами пройдемо від самого низу, від бухгалтерських документів, вийдемо на проводки і звітність. Зрозуміємо всі взаємозв'язки між документами і звітами, зберемо ОСВ. У вас складеться та система, яка працює і в економіці, а значить, ви легше будете будувати бюджети і управлінську звітність.

  • практичні заняття без води
  • від документів до звітності
  • ніяких зайвих знань крім тих, що вам потрібні в робіт
Наталія Кузнєцова
Спікер курсу
Фінансовий директор
Головний бухгалтер з 20-річним стажем
Експерт в області економіки
Фінансів та інвестицій
Кандидат економічних наук
Маю і великий досвід автоматизації фінансово-економічних процесів.
Працювала і в корпораціях, і в невеликих компаніях, а також у великому консалтингу. Не тільки злагоджено керую командою, а й відмінно працюю самостійно. Практик і теоретик: хочу щоб і далі мої професійні досягнення і кращі світові практики ставали основою для моїх навчальних курсів.
Автор блогу @natalia.ecobuh

Структура курсу

  1. Проводки, субконто. Оперконтур, первинні документи, реквізити. Як все влаштовано в бухобліку. Виручка та інші доходи. Види документів і проводки
  2. Блок ОС і НМА. Блок ТМЦ та послуги. Види документів і проводки
  3. Блок витрати. Блок фінансовий результат. Види документів і проводки
  4. Блок грошові кошти. Види документів і проводки
  5. Форма 1, Форма 2
Відповіді на питання

1. Для кого цей курс?

Для всіх економістів, фінансистів, керівників будь-якої ланки, хто не працював впритул з усіма ділянками бухобліку, але хоче розуміти, як можна використовувати бухгалтерський облік у своїй роботі. Для тих, хто не працював бухгалтером, але планує рости до фінансових директорів, яким треба буде управляти ще й бухгалтерією.

2. Що я отримаю від цього курсу?

Ми не говоримо з вами про те, що після курсу ви станете бухгалтерами. Ні. Але ви станете розуміти всю систему бухгалтерського обліку, то як влаштований бухоблік, і зможете не просто вибирати потрібні дані з оборотки, а розуміти як влаштовано там все всередині. Ви зможете систематизувати в голові всі процеси, що відбуваються в компанії, адже Бухоблік – це чудова, налагоджена роками систематизація відображення всіх процесів, що відбуваються на підприємстві. У бухобліку неможливо не вийти на коректний фінансовий результат, пов'язавши при цьому нарахування, списання, прибуток і оплати. Ви завжди можете простежити ланцюжок руху документа і, якщо всі ці зв'язки розуміти, ви легко налаштуєте будь-який процес в компанії будь-якій області. У бухгалтерському обліку крім рахунків і субрахунків є аналітики (субконто), знаючи які, де і як використовуються, ви також можете підвищити якість і швидкість підготовки своєї звітності, не зробити зайвого при налаштуванні бюджетування або, навпаки, не забути щось важливе.

3. Є багато спеціалізованих курсів з бухобліку, що тут буде відмінного від інших?

Мої курси це 100% практика, я не буду довго і занудно розповідати про бухоблік. Ми зануримося з вами в процес, і ви відчуєте себе бухгалтерами: ви будете формувати проводки за документами, списувати витрати у виробництво, прибуткувати основний засіб, розраховувати собівартість, закривати дебіторку і формувати фінансовий результат. Цей курс не буде бухгалтерським, він буде вестися зрозумілою звичайним людям мовою і містити в собі тільки те, що треба вам як економісту або фінансисту, щоб розуміти бухоблік і бухгалтера.
https://privatelink.de/?http://nataliaecobuh.tilda.ws/buhuchet#
 
Угорі