Що нового?

Придбаний [Целіус] Основні методи самодопомоги від професора Шишової О. І. (Ольга Шишова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1379 ГРН
Учасників: 2 з 42
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 34.1 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вам потрібен цей курс, якщо:

  • ви хочете усунути біль і позбутися від захворювань за допомогою лімфатичного самомасажу.
  • у вас є проблеми з шлунково-кишкового тракту, знижений імунітет або ви хочете знизити ризики розвитку захворювань.
  • ви хочете жити щасливим повноцінним життям без таблеток і походів по лікарнях.
  • ви хочете за допомогою простих методик самодопомоги відновити роботу організму.

Програма онлайн-курсу:


заняття 1. Захворювання від А до Я, як не забути про головне.
  • відповім на питання: "як у однієї людини виходить мати стільки проблем?"
  • розберемо психосоматику-зв'язок душі і тіла.
  • розберемо причини циститу, пієлонефриту, постійних головних болів і болів в спині.
  • Покажу порядок впливу на організм, щоб попередити захворювання від А до Я.
  • поки порушений мозковий кровотік, жодну хворобу не перемогти - як відновити самовідновлюються системи організму.
  • Як прибрати порушення кровообігу в організмі і відновити баланс артеріального тиску.
  • методи профілактики захворювань нервової системи.
  • Як уникнути запальних процесів в організмі.
заняття 2. Як регулювати свою поведінкову реакцію. Метод миттєвого зцілення. Метод відновлення регуляції внутрішніх органів.
  • розберемо як впливає стрес на здоров'я.
  • Кандидамікоз слизових оболонок, бактерії і віруси в організмі.
  • Як включити охоронний режим нервової системи-антистресова поведінка.
  • Як відновити гормональний баланс в тілі і прибрати стан неспокійного мозку.
  • розберемо техніку виконання методу миттєвого зцілення.
  • Як відновити режим саморегуляції тіла, роботу внутрішніх органів і регуляцію периферичної нервової системи.
заняття 3. Діагностика порушень кровообігу через лімфатичну систему. Основні прийоми самодопомоги лімфатичним самомасажем.
  • Покажу основні методики роботи з тілом і основні методики виконання лімфатичного самомасажу.
  • Як усунути біль і порушення в тілі за допомогою лімфатичного самомасажу.
  • розберемо як прибирати лімфостаз у всьому тілі (з голови до ніг).
  • розглянемо основні методи роботи з серцем і судинами, а також техніку методу відновлення руху крові до внутрішніх органів.
  • методи профілактики атеросклерозу, інфаркту та інсульту.
  • Покажу як зробити голову легкою і профілактику головного болю.
  • Як зняти напругу з очей і проводити профілактику очних захворювань.
  • Як проводити профілактику і відновлення ЛОР органів і бронхо-легеневої системи.
  • Як проводити профілактику захворювань, які знаходяться на першому місці по смертності - серцево-судинні захворювання.
  • відпрацюємо самомасаж внутрішніх органів і дізнаємося як прибрати застій в шлунку, підшлунковій залозі і кишечнику.
  • Як прибрати симптоми дірявого кишечника і" неспокійні", холодні ноги.
Заняття 4. Хвороби від закислення і метод защелачивания внутрішніх органів.
  • розберемо техніку роботи по лімфатичних лініях.
  • розповім як прибрати біль в тілі, як відновити імунітет, як прибрати закислення і застій внутрішніх органів, як прибрати застійний, закислений мозок.
  • розглянемо причини клапанної недостатності.
  • Як прибрати розтягнуті органи і як проводити профілактику розтягування внутрішніх органів.
  • розберемо причини варикозного розширення вен.
Заняття 5. Проблеми виникають від порушення руху діафрагми. Методика виконання діафрагмального дихання.
  • Покажу техніку виконання правильного діафрагмального дихання.
  • помилки при виконанні діафрагмального дихання.
  • причини і профілактику серцевої і дихальної недостатності.
  • розповім як прибрати стиснуті легені, розглянемо техніку тренування діафрагми, для усунення механічного здавлення.
  • дізнаєтеся як регулювати серцевий ритм і робити непрямий масаж серця і легенів за допомогою діафрагмального дихання.
  • Як активувати вісцеральний імунітет і проводити механічне відпрацювання жовчної протоки.
Заняття 6. Болить спина, лікуй живіт. Захворювання кишечника (запалення, запор, пронос). Методика відновлення кровообігу в петлях кишечника і усунення застою жовчі.
  • розберемо як усувати болі і порушення в шлунково-кишковому тракті.
  • Як проводити профілактику захворювань кишечника і прибирати хронічний запальний процес.
  • дізнаєтеся як важливо проводити профілактику онкології шлунково-кишкового тракту.
  • Як усунути порушення рефлексу жовчовиділення.
  • Як підтримувати місцевий імунітет в шлунково-кишковому тракті.
  • Як впливають порушення в кишечнику на гінекологічні захворювання.
  • Як проводити профілактику запалення в кишечнику, запору і проносу.
  • розберемо препарати для відновлення здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Про автора:


Я Шишова Ольга Іванівна-лікар з клінічної, лабораторної діагностики та відновлювальної медицини, професор МУФО.

Сьогодні я представляю вам свою онлайн-школу відновлення здоров'я, в якій ви зможете познайомитися з основними методиками профілактики і відновлення здоров'я при вже почалися порушеннях.


продажник:

https://privatelink.de/?https://online-shishova.ru/sale_samopomosh
 
Угорі