Що нового?

Придбаний [Церебро Таргет] виключно продає контент (Фелікс Зінатуллін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


ті хто у нас був на вогняному або на упаковці-знають наскільки я фанатично підходжу до написання постів для спільноти або реклами.

Спочатку весь мій фанатизм був про таргет, парсинг і комбінації в рекламі. Але чим далі я заходив, тим частіше бачив що виграють більше ті, у кого контент стоїть на першому місці. Хто пише цікаво.
Тому я став красти ідеї контенту. І для постингу і для реклами. Але аудиторія (ви) це відчуває, тому ваша затята лояльність від реклами з чужою ідеєю або вдало "поцупленого" поста швидко проходить.
Одного разу і ви це відчуєте на своїй аудиторії. Або це вже відбувається)) коли Передплатники є, коли по рекламі дешеві клік і підписка - але чомусь ні лайків, ні заявок ні навіть питань немає) а якщо і є, то всередині відторгнення "ось з цим клієнтом таааааак не хочеться працювати".
Мені знадобилося досить багато часу щоб зрозуміти що мій особистий контент, мій особистий досвід, мої особисті напрацювання ... нехай і кострубаті - багато цінніше для мене особисто. А головне - для тих, хто схожий на мене.
З початку цього року я поміняв стратегію в рекламі і Контенті. Дуже довго вивчав Шугермана, а потім почав будувати рекламні кампанії відштовхуючись не від болю ЦА або сленгу - а від властивостей і тих характеристик продукту.
До кінця року - не проходить і тижня щоб в Церебро не з'явився захоплений пост про те, як же це чудово працювати по Шугерману так? І це вже далеко не тільки мій досвід.
Тому я перезібрав всі свої напрацювання по контенту. І для спільноти і для реклами-в один десятиденний курс:"виключно продає контент".
Пересобирав для себе. Оскільки за весь час щільної роботи всі алгоритми постійно допилювалися. А зараз будуть в одному місці. Величезними чек листами і мануалами. З фінальною таблицею застосування в продає контент план.

Продажник
https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-73662138_637033
 
Угорі