Що нового?

Набір учасників Чек лист "архетипи чоловіків" (bad.gold.lady)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 294 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 61.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Чек лист "архетипи чоловіків"

Кожна з вас знає, що до певного чоловікові потрібен свій підхід. Одна стратегія поведінки може закохати одного, але відштовхнути іншого.

Якщо ти почнеш розбиратися в архетипах чоловіків, навчишся їх зчитувати, ти будеш знати стратегію поведінки з кожним. Більше не виникне питань:

"А як його закохати?"
"А як попросити грошей?"
"А що він подумає, якщо я підійду перша?"

Якщо ти не підійдеш перша, підійде інша. І у тієї, іншої, шансів вийти заміж за мільйонера значно більше, ніж у тебе.

У чек-листі я розібрала наступні архетипи:
Джокер
Середньостатистичний самець
Романтик з Мані
Альфонс
Душа компанії
Амбал
Мільйонер

Кожен архетип я розібрала дуже докладно:
  1. Як виявити архетип чоловіки.
  2. Як підійти і познайомитися з кожним архетипом.
  3. Як підлаштовуватися під кожен архетип.
  4. Покрокова стратегія зваблювання.
  5. Як вибудовувати відносини з кожним архетипом.
  6. Підведення до спонсорування.
Ви нарешті почнете знайомитися з чоловіками легко. Я розповіла, як не відводити очей, не боятися і не тікати від чоловіків. Чоловік боїться ще сильніше, коли ви підходите.

Більше тобі не доведеться сидіти годинами на сайті знайомств. Ти можеш просто вийти, виділити чоловіка, підійти і познайомитися. Ще я розповіла, як познайомитися з чоловіком, але при цьому зробити так, що, нібито, чоловік познайомився з тобою сам.

Чек-лист складається з 40 сторінок. Це один з найбільших моїх продуктів. Я зібрала дуже багато цінної інформації, без води.

Багатьох ще хвилює тема створення грошей, так ось, я її торкнулася. Розповіла, як підвести чоловіка до спонсорування. Проте. Є моменти. Одних потрібно спочатку закохати, а потім просити, а У інших можна просити навіть без зустрічі. Про це я докладно розповіла.

Не втрачай можливість прокачатися. Знайомитися з чоловіками можна де завгодно, а ви боїтеся і зливаєтеся. А потім дивіться на дівчат, які перебороли себе, вийшли із зони комфорту, досягли крутих результатів, і заздрите. Просто вони ризикнули, і отримали результат, а ви сидите нічого не робите і скаржитеся.

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CNjxOnsgKnW/
 
Угорі