Що нового?

Набір учасників Чемпіонський біцепс і Трицепс (Олександр Пасько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

в основу цього курсу лягли мої відкриття з області анатомії і біомеханіки роботи біцепсів і трицепсів за останні кілька років за допомогою даних, отриманих з експериментів з міографією, які я не показував ні на одному зі своїх ресурсів. За допомогою цих знань я навчився деяким унікальним прийомам, які дозволяють мені поступово змінювати форму і розмір моїх біцепсів і трицепсів, не вдаючись до допомоги спеціальних фармакологічних засобів! Мало того, ці знання дозволяють мені утримувати розміри м'язів Моїх рук на тому ж рівні, на якому вони були в часи моєї найкращої форми кілька років тому, коли я був виступаючим атлетом і використовував фармакологію! Вже більше двох років я не вдаюся до допомоги ніяких фарм засобів, а мої руки продовжують мене радувати змінами в кращу сторону.


- що тобі дасть курс чемпіонський біцепс і ТРИЦЕПС?
— застосування цих знань на моїх вже досвідчених підопічних, які тренуються не перший рік, дозволило кожному з них збільшити окружність плеча (біцепс плюс трицепс) в середньому на 1,5-3 см за рік — і це без допомоги фармакології і з повністю натуральним тренінгом. У цьому курсі я хочу поділитися з тобою цими знаннями.

https://bbright.club/biceps_triceps/
 
Угорі