Що нового?

Придбаний Чому ви досі не малюєте? Тариф "Стандартний" (Катерина Спиртус)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6000 ГРН
Учасників: 1 з 70
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 89.1 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[Spirtus Art] Почему вы до сих пор не рисуете? Формат «Стандартный» (Катерина Спиртус)

Експрес-метод "5 елементів ботанічної акварелі" - як навчитися малювати красиво, якщо ви ніколи цим не займалися
ВСЬОГО ЗА 2.5 МІСЯЦІ КУРСУ ВИ НАВЧИТЕСЯ НАВИЧКАМ ВЕДЕННЯ ДЕТАЛІЗОВАНОЇ АКВАРЕЛІ, БУДЕТЕ ВМІТИ ПОКРОКОВО ВЕСТИ РОБОТУ , ОТРИМУЮЧИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ПРОЦЕСУ І ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.

У кожному з нас живе художник, але...
Ви пробували малювати, але ваш результат так далекий від очікувань, що опускаються руки. Ви сумніваєтеся в своїх силах і боїтеся, що не вийде.
Вам сказали, що у вас немає таланту до малювання і ви в це повірили.
Вам подобається дивитися як малюють інші і ви хочете також! Але завжди знаходиться причина, чому малювання - це не про вас...
З дитинства ви мріяли малювати, але батьки віддали вас в музичну школу.
Ви колись відвідували художню школу, але далі аматорських малюнків не пішли.
Вам складно послідовно вести роботу. Ви боїтеся зробити помилку, яка відіб'є бажання малювати.

Курс включає в себе
-10 практичних занять
- Перевірку домашніх завдань і зворотний зв'язок від мене особисто

Що Ви отримаєте
За час проходження мого курсу ви
Оволодієте секретами
Оволодієте секретами ботанічної акварелі і зможете максимально реалістично передавати задумане.
Результат
Вже на першому уроці ви намалюєте свою першу реалістичну акварель
Отримайте задоволення
Відволічетеся від щоденної рутини : в потоці справ і турботі про інших, знайдете час для себе. Навчіться легко малювати і почнете отримувати кайф від процесу.
Вами будуть захоплюватися
Ви зможете створювати свої власні унікальні картини на професійному рівні. Вами будуть захоплюватися.

Вартість курсу 150 $

Мене звуть Катерина Спиртус, я засновниця "студії ботанічної акварелі".
Закінчила художній коледж і художню академію НАОМА в Києві .
Взяла участь у більш, ніж в 50-ти виставках, включаючи міжнародні та персональні. За цей час відвідала більше 15-ти міжнародних пленерів.
Провела 20 майстер-класів, включаючи міжнародні.
Зробила 6 персональних виставок з майстер-класами в ОАЕ, Нідерландах та Україні.
Переможець і лауреат численних конкурсів.
Успішно співпрацюю з клієнтами по всьому світу, як художник і ілюстратор.
Роботи знаходяться в галереях і приватних колекціях в таких країнах як : Україна, Голландія, Італія,США, Австрія, ОАЕ, Англія, Туреччина, Німеччина, Ізраїль, Нова Зеландія, Росія, Білорусь.
Я створила авторський курс, щоб навчити вас малювати впевнено.

https://spirtus-art.com
 
Угорі