Що нового?

Набір учасників [Цивілістика] право проходження в оренді. Тариф Бізнес (Андрій Єгоров, Вероніка Величко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Всі добре знають ст.617 ЦК, в якій втілено (хоча і досить невдало, з редакційної точки зору) правило "покупка не ламає найм". Ця норма захищає орендаря від того, щоб новий власник речі не міг позбавити його володіння з посиланням на відсутність між ними зобов'язальних відносин, що легітимують орендаря на володіння.
Проте, занурення в дану проблему породжує велику кількість питань. Наприклад, про те, як працює дана норма при зверненні стягнення на майно власника, передане в оренду? Якщо оренда встановлена на тривалий час і з оплатою за низькою ставкою, чи може новий власник речі відмовитися від даного договору через якийсь розумний час після переходу права власності?
Не менш значимі сумніви в тому, чи переходять до нового власника ті обов'язки в зобов'язальному відношенні оренди, про які він не знає (наприклад, обов'язки з відшкодування вартості поліпшень, вироблених орендарем раніше)?
Ці питання обговорять фахівці, які професійно вивчають дану тему з наукової та практичної точок зору.цілі інституту. Історичний перехід від emptio non tollit locatum до принципу emptio tollit locatum. Плюси і мінуси кожної з моделей.


Обізнаність третіх осіб про оренду як обов'язкова передумова права проходження. Межі перевірки покупцем об'єкта, що купується. Допустимість правового ефекту права слідування за відсутності реєстрації договору оренди.


Юридичні факти, які є підставою права слідування.


Збереження первинних умов договору оренди при реалізації права проходження і виключення з даного правила.


Механізм захисту орендаря у зв'язку зі зміною кредитора за зобов'язанням про перерахування орендних платежів.


Обсяг прав і обов'язків, що переходять від первісного орендодавця до нового.


Чи має право новий власник відмовлятися від договору оренди, якщо він придбав річ на торгах в порядку звернення стягнення на неї?


Організатор залишає за собою право на невеликі зміни в програмі семінару


https://privatelink.de/?https://civilist.club/event/20220317
 
Угорі