Що нового?

Набір учасників Дивимося культовий фільм "Мирний воїн" і вчимося чути і розуміти англійську мову (Міла Хабірова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тариф Філософ


15 епізодів
2 блоки завдань: до і після перегляду
словник нової лексики
+ скрипти до кожного епізоду

Розбір американського культового фільму"Peaceful Warrior"
від синхронного перекладача Міли Хабірової,
а точніше захоплююче занурення в англійську

заради ваших видатних результатів

Start playing! It`s easy and fun

  • боїтеся, що без практики ваш рівень англійської почне стрімко падати?
  • з ентузіазмом починаєте займатися, а потім знову зливаєтеся?
  • набридли спроби дивитися фільми англійською, а легше сприймати усне мовлення не стає?
завдяки перевіреній системі Міли Хабірової ви будете:
у 2 рази краще розуміти носіїв незалежно від швидкості їх мови і акценту,
навіть якщо зараз англійська мова для вас зливається в один суцільний безглуздий потік

Всього 30 хвилин в день для будь-якого рівня!

А ще ви отримаєте:

  • чіткий план дій, який призведе до результату.
  • мотивацію займатися регулярно.
  • набагато більше, ніж просто аудіювання. Ви розширите словниковий запас, повторіть граматику, потренуєте письмову мову, а також прокачаєте навик говоріння.
ви будете радіти як діти, коли почнете розуміти

сенс того, що відбувається в епізоді з першого разу і без субтитрів.

ПРОКАЧАЙТЕ свій навик аудіювання за 3 тижні

ми створили для цього всі умови
Ви навчитеся розпізнавати інформацію в безперервному мовному потоці!

Не потрібно користуватися субтитрами! Працюючи за нашим алгоритмом, ви почуєте і зрозумієте мова на слух!

У реальному житті ваш діалог з іноземцем, на жаль, ніхто не буде супроводжувати субтитрами.

Ви отримаєте задоволення від перегляду культового фільму англійською!

Ми пропонуємо подивитися шикарний фільм" Мирний воїн " невеликими епізодами, розбитими за змістом на 7-10 хвилин.

Ви не встигнете втомитися і почуєте все, про що говорять герої.

Отримаєте максимальну користь від перегляду епізоду за короткий проміжок часу, виконуючи додаткові завдання.

Ви вивчите нову лексику, повторіть граматику і потренуєте навички письмового/усного мовлення.

Ми сформували завдання таким чином, щоб на їх виконання у вас йшло не більше 30-40 хвилин в день.


Фільм НОВОГО сезону

"Мирний воїн/PEACEFUL WARRIOR"

Культовий фільм, який не залишить Вас байдужими

Фільм, заснований на автобіографічній книзі Дена Міллмена "шлях мирного воїна", і це історія про силу людського духу.

Ден Міллмен-талановитий гімнаст коледжу, який мріє про виступ на Олімпійських іграх. У нього все є: нагороди, друзі по команді, швидкі мотоцикли, дівчата і відчайдушні вечірки.

Світ Дена перевертається з ніг на голову, коли він зустрічає загадкового незнайомця на ім'я Сократ, у якого достатньо можливостей, щоб відкрити новий світ сили і розуміння. Після серйозної травми, за допомогою Сократа і ефемерної молодої дівчини на ім'я Джой, Ден розуміє, що йому багато чого ще доведеться навчитися...

Послухайте, як по-різному звучать трейлери англійською та російською.

Учасники наших розборів відзначали, що переклад не завжди з точністю передає те, що звучить в оригіналі. Неможливо передати гру слів, якісь жарти і нюанси.

АВТОР і ведуча тренінгу Міла ХАБІРОВА

Я перекладач-синхроніст, викладач, сертифікований Кембриджем (CELTA Cambridge certificate of English language teaching to adults), інтернет-тренер, коуч і керівник проекту "English is my cup of Tea"

Я більше 20 років вчу дорослих людей розмовляти по-англійськи. Вважаю, що людина навіть без "мовних здібностей" може вивчити іноземну мову в будь-якому віці.

Я знаю, що у дорослих немає часу сидіти роками над підручниками, тому пропоную вчити мову легко, природно вбудовуючи його в ритм життя, через пісні і фільми, через захоплення і хобі.
https://privatelink.de/?https://englishteacup.org/peacefulwarrior/
 
Угорі