Що нового?

Набір учасників [DogWinner] на зв'язку (Варвара Большакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс" на зв'язку " - це про те, як навчити собаку бути з вами, а вас - бути з собакою. Це не про ваші відносини з секундоміром. Не про ваші стосунки з моїми вказівками. Не про ваші відносини з вашими очікуваннями у вашій голові. Це про ваші стосунки з собакою. Про спостереження, аналіз, емпатію, вміння відчувати, бачити, довіряти собі (а вже собаці тим більше!), вміння шукати, пробувати і знаходити. І помилятися, звичайно, теж.

у цьому курсі ми будемо розбирати наступні аспекти:
  1. соціальна взаємодія. Це вміння контролювати собаку без їжі-іграшок-повідця - ви повинні вміти командувати, а собака повинна вміти слухатися; це вміння викликати у собаки приплив енергії від взаємодії з вами, а не від того, що ви дістали щось з кишені; вміння висловлювати і приймати схвалення і несхвалення і реагувати відповідним чином.
  2. протоколи поведінки-це те, що ми пояснюємо собаці за допомогою заохочення, сценарії того, як правильно поводитися в звичайному житті (не варто очікувати від спортивної собаки, що рветься з повідка до кожної зустрінутої собаці, хорошої концентрації в рингу при інших собаках за огорожею), і навчання самоконтролю.
  3. вміння вчитися і вчити-собака повинна вміти сприймати інформацію від людини, людина повинна вміти бачити, чи прийнята інформація, і обидва повинні вміти розбиратися в разі помилки. Тут же-робота з очікуваннями обох сторін (це все теми для більш "просунутих" курсів, але все ж початкові цеглинки розберемо).
  4. уміння забезпечити собаці збалансований режим навантажень і відпочинку - є кілька аспектів, які добре б враховувати.
https://privatelink.de/?https://www.dogwinner.com/bolshakovanasviazy
 
Угорі