Що нового?

Набір учасників [[Domestica] ткані прикраси з еко волокнами (Мерседес Салазар)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 519 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Навчіться розробляти, створювати свою власну колекцію ювелірних виробів ручної роботи в сучасній інтерпретації. Єдине обмеження для прикрас, які ви можете створити, це ваша фантазія. Дизайнер прикрас і аксесуарів Мерседес Салазар черпає натхнення в кольорах, формах і фактурах природи і створює унікальні колекції, експериментуючи з різними матеріалами і їх безмежним потенціалом, перетворюючи ідеї в приголомшливі предмети декору.

Ви дізнаєтеся, як виготовити ювелірні вироби вручну, і створити колекцію прикрас з натуральних волокон в традиційній колумбійській техніці. Створюйте ефектні прикраси з оригінальними текстурами і формами, поєднуючи стародавні техніки з сучасними елементами.

Прийшов час приступити до творчості! По-перше, навчитеся робити каркаси з дроту для своїх виробів. Потім потренуйтеся в різних техніках плетіння з використанням пальмових волокон, щоб створити різноманітні візерунки. Продовжуйте працювати з цими прийомами, щоб створити пару сережок, брошка і Кольє для своєї колекції. В кінці, Mercedes демонструє, як збагатити ваш дизайн додатковими матеріалами, і покаже різні способи творчої упаковки ваших аксесуарів. Вона також дає вам кілька порад про те, як почати займатися ювелірною справою і відкрити для себе магію цього виду мистецтва.

Що являє собою проект цього курсу? Сплести колекцію прикрас з натуральних волокон з нуля в традиційній колумбійській техніці.

Хто це для? Всім, хто цікавиться розробкою і створенням колекції прикрас ручної роботи з використанням ремісничих методів і натуральних волокон.

Для проходження цього курсу не потрібно ніяких попередніх знань.

Список матеріалів включає стаціонарні предмети, дріт, паяльник, припій, набір плоскогубців і діагональних плоскогубців, волокна пальми або синтетичне волокно рафії для ткацтва, а також блискітки, скло, голки і нитки для останні штрихи.

https://www.domestika.org/en/courses/1550-woven-jewelry-with-natural-fibers
 
Угорі