Що нового?

Придбаний Допомога по візуалу. Instagram (Катя Війна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Коли ти в прям сенсі слова живеш "картинкою", тобі нічого не залишається крім того, щоб затьмарювати нею все. Наповнювати її своїми емоціями, духом і змістом. І говорити теж через неї. Запитаєш у мене, наскільки для мене це важливо? Ну, як від Землі до місяця і назад. А чи важливо це світу? Безумовно. Ми навіть самі іноді не усвідомлюємо ступінь її важливості. І частково тому на світ з'явилося моє посібник з візуалу.

Не чек-лист, не гайд, не ще якийсь моднявий термін, а саме посібник.
Яке містить в собі все, щоб ти в кілька простих кроків зміг створити свою унікальну картинку в Instagram. Щоб ти зміг знайти, посилити і проявити себе.

Моє завдання в Instagram-середовищі, по більшій мірі, полягає в тому, щоб спростити людині життя. Якщо я не можу це зробити у всьому, в силу своєї некомпетентності, то як мінімум спрощу справу у візуальному оформленні профілю.

У посібнику я говорю про секрети оформлення гармонійної стрічки, про єдиний стиль, обробці (і своєї в тому числі). Піднімаю всю теорію, яку викладала на індивідуальному супроводі Саші Мітрошиної, Тусі, Каті Толкачової, Каті Нова і багатьох інших.

І на додаток до посібника я створила закритий чат, де ми зможемо ділитися інстайтами, досвідом, емоціями і просто спілкуватися.

https://privatelink.de/?http://katevoina.tilda.ws/
 
Угорі