Що нового?

Набір учасників [engexpert] Пунктуація в сучасній англійській. Тариф Хочу все (Діана Семеничева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4034 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Пунктуація в сучасній англійській
як за допомогою розділових знаків відточити свою письмову мову



для кого цей інтенсив і навіщо вам брати участь:
  • для тих, хто хоче писати по-англійськи грамотно і впевнено, і для кого культура писемного мовлення – не порожній звук.

  • Для тих, хто розуміє, що його знання про англійську пунктуацію безнадійно застаріли, і хоче дізнатися про сучасні тенденції.

  • Для тих, хто хоче розібратися, які знання про англійську пунктуацію актуальні донині.
чому саме"пунктуація"?
Ця тема ні-ні та й спливає на моїх заняттях і майстер-класах. Мої учні вже неодноразово просили мене провести інтенсив по темі пунктуації. Але я завжди відмовлялася, аргументуючи це тим, що носії мови зараз особливо не звертають уваги на пунктуацію.

Але моя вимоглива аудиторія, очевидно, не готова задовольнятися подібною відповіддю.

Тому для тих, кому необхідні знання про тенденції в постановці розділових знаків в сучасній англійській, я і проведу цей інтенсив.

До речі, раніше я проводила інтенсив з орфографії, який так і називався "як грамотно писати по-англійськи: Все про орфографію англійської мови". А тепер ми зануримося в тему англійської пунктуації, тому що орфографія без пунктуації немислима.


Чому варто прийти на мій інтенсив:

Про важливість цієї теми свідчить незгасаючий інтерес з боку моєї аудиторії, яка тривалий час просить мене провести інтенсив на тему пунктуації.

І, як ви розумієте, мені є що розповісти на цю тему.

Як завжди, вас чекає тільки реальна Англійська, нічого застарілого з підручників 40-річної давності, при всій моїй до них повазі.

Я буду ділитися тільки тим, що актуально на сьогоднішній день, буду показувати, чому нас вчили і що безнадійно застаріло, і яких правил і принципів слід дотримуватися в сучасній англійській, якщо ви хочете, щоб ваша письмова мова була грамотною.


програма онлайн-інтенсиву
  • 15 розділових знаків, які використовуються в повсякденній письмовій англійській
  • загальні принципи постановки розділових знаків в сучасній англійській
  • приклади того, як неправильна постановка розділових знаків спотворює сенс пропозиції
  • у яких випадках ми не ставимо крапки, знаки оклику та питання
  • Чи ставити крапки в абревіатурах, особливості їх постановки в британському та американському англійському
  • розділові Знаки в непрямих питаннях
  • для яких цілей використовується двокрапка, де воно зустрічається, особливості його постановки в британському та американському англійському
  • Як правильно розставляти розділові знаки в прямій мові
  • Ключові випадки, де використовується двокрапка в сучасній англійській
  • 3 основні випадки, коли використовується крапка з комою в складному реченні
  • 4 основних випадки постановки три крапки в англійському реченні і де воно може стояти
  • в яких випадках буде ставитися кома з 'and', 'but' і 'or', а в яких випадках її не буде
  • Правила розстановки ком в that-clauses
  • у яких випадках кома не ставиться
  • Як правильно розставляти коми, якщо слово стоїть в незвичному місці в реченні, і скільки цих ком має бути
  • Як правильно розставляти Коми, коли мова йде про прикметники
  • уточнюючі вирази, коли коми не ставляться
  • правила постановки ком у реченнях з прямою промовою
  • в яких випадках ставляться коми з числівниками, а в яких випадках їх не буде
  • Правила і тенденції використання дефісів і тире в сучасній англійській
  • Чи є різниця між подвійними і одинарними лапками
  • Як правильно розставляти лапки, якщо їх потрібно поставити всередині фрази, в якій вже є лапки
  • в яких випадках носії мови воліють ставити одинарні лапки
  • 3 ключових випадки, коли необхідно використовувати апостроф, а також типові помилки в його вживанні
  • чим дужки' brackets ' відрізняються від 'parentheses'
  • де вживати круглі дужки, а де – квадратні
  • Як правильно використовувати косу риску 'slash' в реченні
Тариф Хочу все
  • участь у прямому ефірі в 5 заняттях інтенсиву"Пунктуація в сучасній англійській"
  • відповіді на всі ваші запитання в прямому ефірі
  • слайди до онлайн-інтенсиву
  • 15 завдань на розуміння правильної постановки кожного розділового знака
  • довічний доступ до всіх навчальних матеріалів, включаючи відеозаписи
  • довічний доступ до 3-денного онлайн-інтенсиву "як грамотно писати по-англійськи: все про орфографію англійської мови" з комплектом навчальних матеріалів, включаючи вичерпну інтелект-книгу за всіма правилами і нюансами орфографії сучасної англійської мови
  • бонусний семінар"все від А до Я про відмінності британської англійської від американської"
+ БОНУС: вичерпна інтелект-книга з усіх нюансів постановки розділових знаків в сучасній англійській


https://privatelink.de/?https://info.engexpert.ru/punctuation/
 
Угорі