Що нового?

Придбаний [English Club Paddington] Англійська для малюків 3-5 років. Річний план занять

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2721 ГРН
Учасників: 1 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 134.8 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Пропрацювавши 10 років з малими дітьми, я створила готову програму (розраховану на 9 місяців) для навчання дітей 3-5 років.

Курс перевершив багатьох на практиці протягом 3 років. Пофакту навіть болье, так як 3 роки тому я її накончал-то оормила, а працювала по немуже багато років і до того.

Більше 100 керівників по всій Росії вже працюють за моєю програмою.

всі відгуки можна подивитися в моєму акаунті в Instagram.

Курс враховує всі вікові особливості для дітей 3-5 років.

Курс розрахований на заняття 2 рази на тиждень, урок може йти від 30 до 60 хвилин. Основний план уроку розрахований на 60 хвилин, але в курсі я додатково розсилаю якомога більше до 30-45 хвилин, щоб прибрати окремі блоки, такі як крат.

"Це не просто складач підписів на різні теми," це готова система, в якій лексика і граматика пов'язані в єдине ціле. "це система, яка дає результати. У вас не може не вийти, якщо ви працюєте за планом.

В курсі розташована рекультивація всього матеріалу.

Можна отримати доступ до одного уроку, встановивши точку доступу з-за кордону.

Підходить для зрадників і мам, які теж знають англійську.

перший рік навчання.

що входить в Курси:

кальянне поурочне панірування
План занять на 9 місяців з розрахунку 8 занять на місяць тривалістю 30-75 хвилин

Картки
Повний пакет документів для всіх тим

КРАТИ
Всі розцінки до фільмів в сукупності з рейтингами, пов'язаними зі знаннями і варіантами використання.

Це і відео з моїми друзями
До всіх кратам ідуттото, практичний до кожного урокуідут відеограгменти з моїми знаннями.

Ви отримуєте не тільки відповіді, але й розуміння того, як з цим працювати.

Плоска поверхня в ПДХ і на сайті
Великий комплект додаткових конспектів до уроку.

КНИГИ
Книги готові для розстановки в поєднанні з інструкціями для їх обігравання.

Матеріали для друку
Всі розстановки для занять

Пісеньки
Всі пісні, включаючи привітальні пісеньки, тематичні пісні і дитячі віршики.

Всі теми розкриті в прив'язці до граматичних структур, тобто це не просто комплект завдань на різні лексичні теми і виробів до них, але курс, який все це пов'язує в єдине ціле, нанизує граматичні та лексичні одиниці як намистини. Це допоможе запам'ятати англійську мову і направити на розвиток мови дитини.

Теми:

Кольори

Форми

Сім'я

Великий/маленький

Тварини

Частини тіла

Іграшки

Різдво/Новий рік

Домашні тварини

Фрукти/овочі

Їжа

Одяг

Чистий/брудний

Великдень

Весна ********** ділення
****** https://privatelink.de/?https://englishclubpaddington.com/product/course-3-5/
 
Угорі