Що нового?

Придбаний Етимологія 1.0 (Аліса Портман)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 243 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
це унікальний продукт на ринку, який допоміг не одному десятку дівчат набути впевненості, додати у відносини пристрасті, підсадити на себе чоловіка і убезпечитися від зливів.

З першої літери до останньої точки продукт написаний в моєму стилі, там немає води і занудства.

Продукт підійде дівчатам, які:

  • не впевнені в собі
  • хочуть додати пристрасті у свої стосунки
  • знаходяться у відносинах на відстані або ж навпаки, регулярно бачаться.
  • пережили зґвалтування і хочуть відновити кексуальну тягу і відчуття себе, як жінки.
  • хочуть навчитися робити естетичні фото ( стане в нагоді не тільки для інтимок, але і фотографій в повсякденному житті).
знаходячи впевненість в собі, ти притягуєш гідних людей в своє життя. Мені важливо, щоб ти себе любила і поважала. Адже дівчина, яка себе любить, не посміє заводити стосунки з тираном.

Я хочу, щоб на твоєму обличчі була тільки посмішка, мила моя.

я піддавалася згвалтуванню 3 рази. Через не любові до себе, я притягувала до себе таких чоловіків.

Я ненавиділа форму своїх сосків, свій живіт, прищі на обличчі, невиразну мова, кривуваті зуби, форму ніг.

Я жила з тираном під одним дахом, єдиним виходом із ситуації було - бігти.

Бігти з токсичних відносин, змінювати свою свідомість.

Мене шантажували моїми фото і зливали їх в соціальні мережі. Відкидати кексуальную життя не можна, але можна себе убезпечити. На даний момент мої інтимні фотографії можуть розлітатися навіть в пабліки мільйоніки, бо вони - моя гордість, а не сором. Мої інтимки-це мистецтво, а не вульгарність.

Але до цього я дійшла не відразу.

Півтора року я відкидала будь-яких чоловіків, не відчувала в собі жіночого початку і вела себе як чоловік. Це захисна реакція організму.
Відкидати жіноче начало і сексуальність може привести до жахливих наслідків.

Цитую Валерія Синельникова: "почуття провини на сексуальному грунті і потреба в покаранні, а також впевненість в тому, що геніталії гріховні або нечисті, іншими словами, неприязнь до своїх геніталій – це головна причина появи венеричних хвороб. Таким негативним і агресивним ставленням до своїх статевих органів і проявів своєї сексуальності ми буквально притягуємо в своє життя всі ці проблеми.
Я навіть скажу більше, саме віра в гріховність кексу і караючого Бога, почуття сорому і потреба в покаранні на сексуальному грунті у величезної кількості людей створили всі наявні на сьогоднішній день мікроорганізми і віруси, які викликають венеричні хвороби."

Я пройшла весь шлях прийняття себе самостійно і моя мета-допомогти дівчатам змінити їх свідомість, поліпшивши якість їхнього життя, повернути віру в нормальних чоловіків.

Кексуальне життя-невід'ємна частина нашого життя. Про неї багато хто соромиться говорити в російськомовних країнах, при цьому не розуміючи, що молодь від цього тільки страждає. Про кексуальне виховання треба говорити. Я не закликаю вести розпусний спосіб життя, я закликаю полюбити своє тіло і свій гендер.

Адже у відносинах, регулярна і якісна інтимне життя - один з факторів здорових відносин. Якщо все добре в голові і в ліжку, зради дорівнюють нулю.

На даний момент я приймаю себе, як жінку. Люблю кожен сантиметр свого тіла і перебуваю у відносинах з чоловіком, який підтримує ідею мого блогу і мої проекти.

Тільки прийнявши себе, можна притягнути в своє життя гідних людей. Як чоловіків, так і жінок.

Тому мій продукт націлений на те, щоб зробити тебе щасливою.
Я не вберегла себе від зґвалтувань, насмішок і знущань.

Але можу вберегти тебе!

А якщо в твоєму житті вже відбувалися такі страшні речі, то допоможу відновити психіку і повернути віру в щасливе життя. Адже я живий приклад того, що на цьому життя не закінчується.

Якби 6 років тому на ринку існував такий продукт, я б його не купила. Я була маленька, самовпевнена дурочка. Яка вважала що може обійтися без чиїх то рад. Моя дурість-мало не позбавила мене життя.

Сподіваюся, зараз ти розумніший, ніж я була в 14 років.

Давай ти не будеш ризикувати і йти на дотик? Твоє психічне здоров'я коштує куди дорожче, ніж мій продукт.

Обезопась себе.

я піддавалася згвалтуванню 3 рази. Через не любові до себе, я притягувала до себе таких чоловіків.

Я ненавиділа форму своїх сосків, свій живіт, прищі на обличчі, невиразну мова, кривуваті зуби, форму ніг.

Я жила з тираном під одним дахом, єдиним виходом із ситуації було - бігти.

Бігти з токсичних відносин, змінювати свою свідомість.

Мене шантажували моїми фото і зливали їх в соціальні мережі. Відкидати кексуальную життя не можна, але можна себе убезпечити. На даний момент мої інтимні фотографії можуть розлітатися навіть в пабліки мільйоніки, бо вони - моя гордість, а не сором. Мої інтимки-це мистецтво, а не вульгарність.

Але до цього я дійшла не відразу.

Півтора року я відкидала будь-яких чоловіків, не відчувала в собі жіночого початку і вела себе як чоловік. Це захисна реакція організму.
Відкидати жіноче начало і сексуальність може привести до жахливих наслідків.

Цитую Валерія Синельникова: "почуття провини на сексуальному грунті і потреба в покаранні, а також впевненість в тому, що геніталії гріховні або нечисті, іншими словами, неприязнь до своїх геніталій – це головна причина появи венеричних хвороб. Таким негативним і агресивним ставленням до своїх статевих органів і проявів своєї сексуальності ми буквально притягуємо в своє життя всі ці проблеми.
Я навіть скажу більше, саме віра в гріховність кексу і караючого Бога, почуття сорому і потреба в покаранні на сексуальному грунті у величезної кількості людей створили всі наявні на сьогоднішній день мікроорганізми і віруси, які викликають венеричні хвороби."

Я пройшла весь шлях прийняття себе самостійно і моя мета-допомогти дівчатам змінити їх свідомість, поліпшивши якість їхнього життя, повернути віру в нормальних чоловіків.

Кексуальне життя-невід'ємна частина нашого життя. Про неї багато хто соромиться говорити в російськомовних країнах, при цьому не розуміючи, що молодь від цього тільки страждає. Про кексуальне виховання треба говорити. Я не закликаю вести розпусний спосіб життя, я закликаю полюбити своє тіло і свій гендер.

Адже у відносинах, регулярна і якісна інтимне життя - один з факторів здорових відносин. Якщо все добре в голові і в ліжку, зради дорівнюють нулю.

На даний момент я приймаю себе, як жінку. Люблю кожен сантиметр свого тіла і перебуваю у відносинах з чоловіком, який підтримує ідею мого блогу і мої проекти.

Тільки прийнявши себе, можна притягнути в своє життя гідних людей. Як чоловіків, так і жінок.

Тому мій продукт націлений на те, щоб зробити тебе щасливою.



Продажник:
https://privatelink.de/?http://portmanmozg.tilda.ws/
 
Угорі