Що нового?

Придбаний Етимологія 2.0. Тариф я сама все, спс Аліса (Аліса Портман)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1214 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 47985

Гайд, який здатний допомогти знайти тобі класного мужика, поліпшити твої стосунки з чоловіком і стати самою розпусною дівчиськом, про яку піклуються.

Кому підійде:

1. Якщо ти завжди потрапляла на негідних тебе хлопців і тобі набридли жаднюги і абьюзери, які тільки використовують і ти не знаєш як відрізнити норм чоловіка від порядного

твій результат через 1 тиждень: створиш анкету на сайті знайомств, на яку будуть відгукуватися адекватні чоловіки, які хочуть серйозних стосунків. Не потрапиш більше на низькосортного чоловіка

2. Якщо тобі набридли зради і сварки у відносинах. Ви не чуєте один одного

твій результат через 1 тиждень: зрозумієш звідки беруться зради і пропрацюєш на практиці психологічні травми, через які вони з'являються

3. Якщо ти не впевнена в собі і не комфортно відчуваєш себе в кексі або навіть при розмові з чоловіками

твій результат через 1 тиждень: станеш впевненою в собі, відкриєш в собі жіночу енергію і будеш сама розпусна кішечка для свого коханого чоловіка. Попереджаю!! Ти можеш сама кайфанути від себе, тому що розкриєш свій кексуальний потенціал))

4. Якщо ти супер ревнива і боїшся зрад у відносинах, партнер тебе не цінує

твій результат через 1 тиждень: ти перестанеш параноїтися і підвищиш свою цінність в очах партнера

5. Ти любиш нові експерименти в кексі і хочеш порадувати свого чоловіка новими кекс пригодами

твій результат через 1 тиждень: твій мужик отримає кращий кекс а його життя і від радості даруватиме подарунки.

Здаров, мене звуть Аліса Портман. Так склалася житуха, що батя у мене в 16 років запив і мені не вистачало батьківської любові, тому я зібрала всіх абьюзеров в своєму житті, не відрізняла негідного чоловіка від нормальних і навіть потрапила на гвалтівників. Я пережила згвалтування і абьюз. Всі минулі відносини були побудовані на лайці і зрадах.

На даному етапі у мене прекрасний чоловік, який робить мені дорогі подарунки, ніколи не пропадає в листуваннях протягом року. За рік у нас не було не однієї серйозної сварки або зради.

Я автор Інтимології 1.0, продукту який не тільки допоміг багатьом дівчатам повернути свою жіночність і кексуальність в очах чоловіка, а так само натякати на подарунки, де чоловік не відчуває "я повинен".

Так само рекомендую ознайомитися з моїм серіалом, щоб переконатися, що мені можна довіряти і знаю толк в мужиків.



Продажник:
https://privatelink.de/?http://portmanmozg.tilda.ws/intimologia2_0
 
Угорі