Що нового?

Придбаний [Фармер] заробіток на китайцях. Потік №2

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1030 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Всім доброго часу доби. З гордістю оголошую, про відкриття другого, доведеного до блиску, навчання по китам
Чому будемо навчатися?
Почну з того, що схема Біла! Так!
Навчатися будемо онлайн заробітку на китайцях, навчу знаходити, легко переводити, і використовувати "китів" для своїх потреб. Фінансових, так і матеріальних)
Наївні китайці будуть сотнями писати Вам в аккаунт, а нам залишиться лише обирати найбільш "жирних", яких в Китаї не менше мільярда

Що нам знадобиться?
Будь-який телефон з виходом в Інтернет, VPN з китайським ip(можна купити за копійки в шопі, або підібрати брут-акк), мобільний номер(можна Свій, а можна купити за 1.5 рубля), пару годин вільного часу вивчаючи мануал, і слухаючи допомоги куратора.
Особливих знань, або умінь не потрібно, але якщо є знання в соціальній інженерії, арбітражі, або суміжних навичках, то для Вас, це може дуже корисним. Якщо коротко, то стартові вкладення становлять до 50 рублів, після покупки навчання, але навіть цих вкладень можна уникнути!

Як проходить навчання?
Після покупки і набору повної групи на навчання, Ви отримуєте першу, вступну частину навчання з докладним планом дій, далі здаєте мені ДЗ. Після перевірки першого ДЗ, отримуємо другу частину, і за таким принципом працюємо далі.
Мушу зауважити, що менталітет жителів Піднебесної, сильно відрізняється від СНД і якщо ви думаєте, що впораєтеся самі — поспішаю вас засмутити. Потрібно витратити чимало часу і набити пару шишок, перш ніж навчитися і отримати той досвід і знання, які даю вам я.

Якщо коротко, то населення чоловіків, після введення податку на дітей, сильно виросло, в порівнянні з жіночою статтю. Різниця на даний момент, більш, ніж в 20 мільйонів!!! Китайці сильно закомплексовані, і готові буквально на все... Хто не зрозумів, детально поясню, що з ними робити
Після того як ми розберемо теорію, скину третю частину мануала, в якому описані фінальні зв'язки і інсайти, ну і звичайно ж способи виведення грошей!!! Так як у громадян Китаю немає ні ківі, не Ощадбанку і крипту скидати вони не дуже люблять..
Протягом усього навчання, 24/7 я буду допомагати Вам з будь-яких питань, досвіду багато, донести зможу навіть самому ледачому)))

Через скільки ми отримаємо профіт?
Перейдемо до найцікавішого, а саме, скільки ми зможемо піднімати з даної схеми?!
Кордонів немає!!! Заробити свої перші 2-3 тисячі рублів, зможе кожен в перші дві години активної роботи!!! Надалі, перебуваючи в будь-якій точці світу, маючи мобільний, там де є Інтернет, Ви зможете за годину піднімати від пари тисяч дерев'яних, до нових айфонів, квитків на літак(в середньому 30т.р.), приставок, одягу, і навіть традиційної їжі...
Висновок: отримати профіт зможе кожен в лічені години!!!

Які нововведення були застосовані в схемі?
За останні кілька місяців, схема витерпіла безліч змін, а найголовніше, новий, швидкий, безвідмовний виведення грошей. Навіть тоді, коли висновок був м'яко кажучи жахливий, і перекривав 80% прибутку, схема відбивалася за пару годин, а іноді, навіть в рази! Тепер проблема повністю вирішена, і Ваші гроші не пройдуть повз, і схема стала простіше і надійніше в рази!!!

І так, схема доопрацьована особисто, не без допомоги Фармера, максимально спрощена система перекладів, і додана нова система обробки лідів! 100% ексклюзив, все геніально і просто, розбереться навіть дитина)) Схема злита не була, і не могла, так як існує опрацьована система анти-зливу, і це буде перший великий потік за новою версією, до цього вона тестувалася і продавалася в роздрібній версії, відгуки та коментарі задоволених покупців можете знайти на каналі, не кажучи вже про перших тестувальників, які були так само приємно здивовані нововведенням. Конкуренції навчання не боїться, думаю, фактів про мільярди китайців, їх швидкозростаючий капітал, дефіциті жінок і свободи, буде більш ніж достатньо. Місця вистачить всім, тільки бери і роби!

А так само, для всіх, хто буде старанно вчитися, в кінці навчання надам дві хороші доопрацювання, які явно не входять у вартість навчання, але я вам їх розкрию абсолютно безкоштовно!!! (відкрию завісу: це нескінченний трафік китів простим дією, і їх подальша монетизація, без витрати їх коштів).

Висновок:
Навчання Купувати можна, потрібно, і навіть, якщо Вам набридне використовувати дане навчання безпосередньо, є маса можливостей масштабування і застосування отриманих знань в інших галузях, підвищить рівень Сі, розширить кругозір, і можливість застосування для своїх цілей допоможе збільшити свій профіт. Хоча б те, що в першій частині розкладений мануал по реєстрації в популярному додатку, простий, ексклюзивний, і середня ціна на акаунти цього додатка на просторах мережі від 1000 рублів, а реєструвати їх, ви навчитеся в лічені хвилини!!! Вкрай корисне навчання для всіх, почати заробляти в мережі зможе почати навіть самі початківці, а дівчатам взагалі передбачений бонус якщо бути зовсім відвертим, то за таку ціну, навчання, з куратором 24/7, що відбиває себе за пару годин роботи, і для роботи потрібен тільки телефон з доступом в інтернет, знайти нічого кращого, просто неможливо!!! Вирішувати Вам, завжди радий допомогти і завжди на зв'язку! Всім добра, буду радий познайомитися
До зустрічі на навчанні!!!

Продажник:
https://privatelink.de/?https://tgraph.io/Zarabotok-na-kitajcah-potok-2-12-09
 
Угорі