Що нового?

Набір учасників Фінансовий Ерудит (Діляра Кадермятова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 69.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма курсу:

перший вебінар

Я відповім на найголовніші питання, що хвилюють будь-якого підприємця: скільки грошей я заробляю і скільки грошей я можу "витягнути" зі свого бізнесу без проблем?

Я розповім про касові розриви: що це таке, коли їх можна допускати, а коли не можна? Як з ними боротися, і взагалі так вони страшні, як деякі це собі уявляють.

Я навчу вас не плутати особисті гроші і кошти компанії. Поговоримо про зобов'язання.
У чому цінність цього вебінару: тепер ви вмієте вважати свій прибуток як фахівець!

другий вебінар
Головна тема: Як управляти грошима на розрахунковому рахунку?

Я розповім, в яких випадках можна вивести гроші з розрахунника, а в яких - це робити.
небажано. Розкрию секрет покупки ВМW/(ну або що Ви там віддаєте перевагу ?) на гроші з р/С.

Ви навчитеся правильно розподіляти свої фінансові ресурси. Дізнаєтеся, за яких обставин можна використовувати виділені на сплату податків кошти без наслідків.

Ви дізнаєтеся, що таке інвестиції в бізнесі і як їх правильно враховувати? Поділюся особистим прикладом про те, в яких випадках необхідно ділити бізнес за видами і напрямками діяльності.

У чому цінність цього вебінару: ВМW/став ближче, не сумнівайтеся!

третій вебінар
Саме час поговорити про оптимізацію. Зрозумівши, з чого складається фінансова діяльність компанії, ви розберетеся в тому, як скоротити витрати і збільшити виручку без підвищення продажів.

Ми поговоримо про застосування закону Паретто при визначенні важливості клієнтів і товарних позицій (ну або послуг).

Як правильно підходити до звільнення персоналу. Покажу на прикладі, які механізми і схеми використовують справжні управлінці при оптимізації штату співробітників. Це допоможе в тому числі інакше поглянути на показники ефективності кожного конкретного співробітника,

У чому цінність цього вебінару: ви "знайшли" неефективно використовувані гроші в компанії і вже як мінімум раз десять відбили вартість цього курсу!

четвертий вебінар
Цей вебінар буде цілком присвячений управлінському обліку. По суті, всі попередні заняття передували Ваше знайомство з ним і готували грунт для кращого засвоєння його основ.

Навіщо потрібна "управлінка", запитаєте ви? Це інструмент прогнозування, "машина часу" для підприємця, який хоче знати, чи є перспективи у його бізнесу, куди вкладати гроші, які слабкі місця у компанії.

Я розповім, як найбільш ефективно організувати збір потрібної інформації і налагодити управлінський облік без зайвих трудовитрат.

У чому цінність цього вебінару: ви отримуєте реальні механізми підвищення ефективності роботи компанії, пора їх застосовувати на практиці!

П'ятий вебінар
Почавши говорити про ефективність в попередньому вебінарі, не можна обійти стороною різні "сірі" схеми. Про це ми і поговоримо. Йтиметься насамперед про податкову оптимізацію.
Які типові помилки роблять підприємці.

Також я розповім про організацію роботи бухгалтерії. Багато у мене запитують, Як обчислити некомпетентного бухгалтера? Я розкрию лайфхаки, які сама застосовую.

Остаточну тематику цього вебінару ви можете вибрати самі, задавши питання в групі в "Телеграм".

У чому цінність цього вебінару: податковий інспектор розводить руками, бо перед ним справжній фінансовий Ерудит"!

https://privatelink.de/?https://dkconsult.ru/finerudite
 
Угорі