Що нового?

Придбаний Фішки Налаштування таргета в 30 топових нішах. Кондитери (Юлія Ігнатенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 883 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого: для таргетологів і для бізнесменів, які не знають, яку стратегію вибрати при просуванні товарів і послуг в конкретній ніші.

Щодня я стикаюся із запитами про просування різних бізнесів і бачу розгубленість при виборі цілей, кроків, стратегій, офферов, налаштувань і креативів.

Тому я створила свій авторський курс, де ділюся налаштуванням з 0 і до запуску для конкретних Ніш. Вам не потрібно ламати голову, думаючи з чого почати і з якого боку підійти до реклами, просто беріть покроковий план дій і застосовуйте на своїх проектах.

В уроках ми розберемо стратегії і подумаємо якими шляхами і способами можна домогтися результатів.

А також покроково покажу:

Як я б запустила рекламу і які рішення я бачу.
Я буду ділитися своїми реальними кейсами, інтересами, аудиторіями, налаштуваннями, креативами, які спрацювали і принесли результат.
Це безцінні знання і практика, яка напрацьовувалася роками і на яку були витрачені десятки мільйонів рублів.


Це можливість побачити мої налаштування зсередини.

https://privatelink.de/?https://school.targetup.online/lessons-nishu

Мама, я таргетолог. Камілла Жибуля

Що це таке
Ми почнемо з глибокої роботи з аудиторіями, навчимося створювати класні рекламні креативи, розберемо всі кнопки в Facebook Ads Manager, будемо планувати, аналізувати і рахувати бюджети, і дізнаємося, як продати себе дорого.

Що буде на курсі
  • Робота з цільовими аудиторіями
Налаштування аудиторії-фундамент роботи таргетолога. Поки більшість бездумно тикає кнопки в кабінеті, ти навчишся створювати портрети аудиторій і потрапляти рекламою прямо в сердечко. За це тебе і полюблять клієнти.
  • створення рекламних креативів
навчишся створювати рекламні креативи, навіть якщо ти не дизайнер. Розберемося, як створювати рекламу, яка зачіпає емоції.
  • Робота з клієнтами
цілий тиждень навчання присвячений роботі з клієнтами та особистому бренду. Ти навчишся шукати клієнтів, продавати себе дорого і працювати так, щоб клієнти стояли в черзі.
  • розбір всіх кнопок в Facebook Ads Manager
ти перестанеш боятися рекламного Кабінету, тому що на курсі отримаєш покрокову інструкцію з налаштування реклами. Ти навчишся працювати з різними рекламними цілями, створювати лід-форми і аудиторії lookalike.
  • реальні кейси і море практики
у скарбничці Камілли-робота з 60 + нішами: громадське харчування, одяг, послуги, Медичні центри, особисті блоги, автомобілі. На курсі розберемо детально максимум кейсів. Не буде голої теорії - тільки максимум прикладів з досвіду Камілли і Popcorn media.

ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ?
  1. навчишся налаштовувати таргетовану рекламу
  2. зможеш працювати з будь-якої точки світу
  3. будеш працювати фундаментально, а не тикати кнопки
  4. перестанеш боятися продавати свої послуги
теми лекцій​

  1. Азбука таргетолога
  2. Робота з цільовими аудиторіями
  3. типові помилки при роботі з аудиторіями
  4. Робота з рекламними креативами та макетами
  5. Як створювати бомбічні рекламні макети?
  6. основні правила та рекламні обмеження фейсбуку
  7. перша лекція Питання-відповідь
  8. Налаштування Facebook Ads manager
  9. знайомство з Facebook Ads Manager
  10. алгоритми Facebook і як вони працюють
  11. рекламні цілі
  12. налаштовуємо аудиторії
  13. Налаштування першого оголошення
  14. Робота з лід формами
  15. конверсії, оптимізація реклами, Спліт-тести
  16. таргетована реклама в Instagram
  17. Кейси агентства Popcorn media
  18. Як налаштувати рекламу в США?
  19. знайди клієнта вже зараз
  20. друга лекція Питання-відповідь
  21. як налаштовувати рекламу Для особистих блогів?
  22. Як розрахувати бюджет на таргетовану рекламу?
  23. Стратегія, аналітика, звітність
  24. де шукати клієнтів таргетологу?
  25. покрокова робота з клієнтом
  26. помилки, які ви робите, продаючи свої послуги
  27. шістнадцять правил роботи з клієнтами
  28. Блог експерта в Instagram з нуля
  29. Як фрілансеру працювати законно? Білорусь, Росія, Україна

Продажник
https://privatelink.de/?http://violet-smm.com/target/Переглянути вкладення 19650
 
Угорі