Що нового?

Набір учасників Фітнес-курс розумне тіло. Пакет Хочу все знати (Наталія Попович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

це не черговий" марафон", це навчальний курс, де я буду вас вчити правильному руху, роботі зі своїм тілом.
ви придбаєте знання, закріпіть корисні звички, які будуть працювати на вас, ваше здоров'я покращиться (і фігура теж).

Пакет"Хочу все знати"
Доступ до тренувань + 5 навчальних лекцій в прямому ефірі

Що вас чекає:
5 тижнів доступу до закритого аккаунту (4 тижні занять + тиждень на закріплення)
24 тренування
3 силові в тиждень в запису для будинку і для залу з докладним поясненням на відео (будуть викладатися відразу 2 варіанти будинок/зал)

Не хочете сьогодні йти в зал?
Не питання, тренуйся вдома. ПН СР пт
3 комплекси на тиждень в прямому ефірі під моїм чуйним керівництвом (30-60 хвилин). ВТ ЧТ СБ
- тренування будуть як функціональні (ви дізнаєтеся, що означає "слінги в русі" і відчуєте на собі роботу ліній по Майерсу і його концепцію анатомічних поїздів), пілатес
так і більш розслаблюючі:
  • на тазове дно, вивільнення Хреста, мобілізацію грудного відділу, зміцнення спини, постави, поліпшення ходи, розкриття і мобілізацію ТБС, робота з диханням, артикуляцією хребта,стопами, МФР, особою, техніки по зняттю набряклості
  • також я приготувала нові техніки МФР + окремий урок МФР без обладнання
Що знадобиться:
  • 70% вправ без ваги, для інших підійде будь обважнення (для будинку раджу гирю)
  • ролик для МФР і м'ячик для стопи (можна тенісний м'яч)
  • 2 м'яких шипованих м'яча 9-10 см
  • еспандер середнього опору або пілатесна стрічка
  • кільцеві стрічки
  • пілатес-бол або дитячий м'яч 25 см (його ми будемо здувати)
Навіть, якщо ви не хочете займатися силовими - вас чекають приголомшливі тренування в дні відпочинку
Всі тренування і прямі ефіри будуть збережені, займаєтеся в зручний час!


https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CGg8uSUAzBc/
 
Угорі