Що нового?

Придбаний [Forms stones] виробництво і продаж декоративного, штучного інтер'єрного, фасадного каменю

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 95.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Друзі, погодьтеся, перш ніж зробити, щось нове, то чим ми ще не займалися або не стикалися в житті, ми шукаємо цю інформацію в Інтернеті. Ось так само і я 3 роки тому, коли вирішив зробити гіпсову плитку під цеглу собі в квартиру.

Я почав шукати інформацію в Інтернеті на різних сайтах, в Ютюб. І як мені здалося я повністю зрозумів тему виробництва декоративного каменю і приступив до лиття. І ох!!! Скільки ж шишок я набив перш ніж зміг домогтися відмінного результату! Скільки зіпсував сировини і часу, перш ніж зміг отримати на міцний і відмінно пофарбований камінь. А все через те, що ті дані яким рясніє Інтернет, не узгоджені і розрізнені, і зібрати все це воєдино в голові просто не можливо. Якби яка не будь компанія, на той час випускала повний навчальний курс з виробництва декоративного каменю, то я з радістю його придбав, але такого курсу, на жаль не було. Хоча були умільці, які володіли великими знаннями то, їх не передавали і навіть гроші. Один з таких майстрів, коли я до нього звернувся з пропозицією придбати цікаву для мене інформацію, мені сказав: "А навіщо мені порозумітися конкурентів?"ця людина була або жадібною, або не далекоглядною, або просто не бізнесменом. І через рік, я вирішив такий курс зробити.

На допомогу тим, хто вирішив почати похідно каменю з нуля. За цей час курс тільки зростав, в ньому, завдяки Вам і вашим питань, ставало все більше і більше інформації!
зараз курс налічує понад 55 уроків з різних тем. від Заливки розчину до продажу готової продукції. Раніше повний курс з виробництва декоративного, штучно каменю і форм для каменю, коштував 7500 рублів. Але ми не врахували той факт, що зовсім не у багатьох є можливість платити таку суму. Є люди з маленькими зарплатами, і пенсіями (курс у нас набувають всі верстви населення, від школярів і студентів, які хочуть у вільний час підзаробити, до пенсіонерів, у яких багато вільного часу і вони залишаються діяльними людьми)

Вартість повного навчального курсу з виробництва декоративного, штучного інтер'єрного, фасадного каменю, а також 3D гіпсових панелей зараз всього за 3000 рублів!!
https://privatelink.de/?https://www.youtube.com/channel/UCHmp7oobRCdcj5b5Y_9L9fw
 
Угорі