Що нового?

Придбаний "Формула вибухового успіху FIVERR" + " 100 послуг, які охоче купують по всьому світу

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 589 ГРН
Учасників: 0 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мене звати Сергій...Я один з найбільш
Популярних продавців
на Fiverr
Я написав цю електронну книгу, щоб показати вам мій простий план і формулу, як я заробляю 4000 доларів на місяць, працюючи всього 8 годин на тиждень з використанням міжнародного сервісу Fiverr. Вперше я дізнався про Fiverr близько року тому, і через виснажливі експерименти, проби і помилки, я розробив простий спосіб заробити гроші на Fiverr так просто, як витратити всього 8 годин на цікаву роботу в тиждень.
Ви можете зробити заробіток на FIVERR як додатковим, так і основним
Спочатку у мене не дуже виходило, і я отримував всього 2-5 замовлень в день, але я пробував і діяв далі. Вже на другий місяць роботи мій дохід склав 752 долари, я отримував від 3 до 8 замовлень кожен день і це займало у мене всього півгодини вранці і півгодини ввечері.
За півтора року роботи вдома, на сервісі Файвер я заробив 45 000 доларів, що за сьогоднішнім курсом становить 2 мільйони 475 тисяч рублів.
Останні 3 місяці мій дохід не опускається нижче 4000 доларів, при цьому я витрачаю максимум 3 години робочого часу в день, іноді менше Це приємно... Ця електронна книга дає вам 12 готових, робочих послуг, на які є величезний попит по всьому світу. Більшість з цих ідей не вимагають ніяких спеціальних навичок або таланту. Книга покроково показує, як саме їх продавати. Я буду тримати вас за руку і допоможу пройти шлях від беслатной реєстрації до перших продажів. Я рекомендую продавати тільки ті послуги, які не вимагають спеціальних навичок і займають на виконання замовлення від 3 до 10 хвилин Вашого часу. У книзі я детально, буквально до дрібниць показую як зробити і продавати 7 дуже затребуваних послуг. Деякі з цих послуг ви легко можете зробити "чужими руками", і я покажу як це зробити.

 
Угорі