Що нового?

Придбаний [Fox-in-sockS] Англійська для дітей. 1-й блок відео-уроків (65 занять)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
перша частина курсу англійської мови для дітей-це 65 захоплюючий відео-уроку, що включають в себе:
  • різноманітні ігри, в яких задіяна дитина
  • пісні та вірші
  • фокуси і чарівництво
  • фізкультурні розминки
  • вироби та інші творчі активності
і звичайно ж, багато позитивних емоцій і вражень.

Заняття будуються за принципом тематичних неделек англійською мовою.
Кожен тиждень-нова тема.
У тижні-5 занять, 5 різних сюжетів в рамках кожної теми
Тривалість одного уроку - 12-20 хвилин.

теми курсу:
  • кольори (+фрази, конструкції, питання і опис предметів, використовуючи назви кольорів)
  • Числа 1-10 (+супутні фрази і дії з числами: Let's count/How many...?/I have та ін.)
  • вітання, знайомство (діалогові фрази вітання і уявлення себе співрозмовнику; фрази прощання; емоції і стану (I'm happy – я радісний , I'm sad – я сумний, I'm tired– я втомлений, I'm hungry – я голодний, I'm thirsty – я хочу пити, I'm cold – мені холодно і т. д.)
  • Сім'я (члени сім'ї, їх подання та опис)
  • Погода (сонячно, дощитиме, хмарно, вітряно і т. д. а також активності в різну погоду) + Пори року
  • моє обличчя ( частини обличчя + дії з ними: вмивати обличчя, чистити зуби, сякатися, розчісувати волосся і т. д.)
  • вихованці (їх дії, звуки, частини тіла і опис тварин)
  • свято Хеллоуїн (персонажі Свята, їх опис, Святкові Ігри (+введення нових мовних зворотів, а також прийменників місця).
  • фігури (назва фігур і їх частин, помічаємо фігури навколо нас)
  • єдине-множина (поняття один/багато, принцип утворення множини, слова-винятки, часто зустрічаються в мові)
  • іграшки (назви іграшок і дії з ними (граємо з іграшками: будуємо вежу, граємо з лялькою, дії з м'ячем, Збираємо пазл і т. д)
  • шкільне приладдя (назва предметів та їх використання)
  • їжа ,продукти (купуємо продукти, готуємо, улюблені/нелюбимі страви, напої, пригощаємо, просимо добавку, Дякуємо і т. д.)
також в ході вивчення даних тем дитина освоює:
Action-words (go, walk, run, dance, stop, stand up, sit down, jump, turn around, touch, clap, stomp, shake, open, close, knock, wash та ін.) і вирази з ними
Частини тіла
Поняття крихітний/маленький/великий/величезний, довгий/короткий, швидкий/повільний, ситий/голодний, смачно/несмачно і ін.
Мовні та граматичні конструкції:
I have got/you have got
I want
I like (you like/she likes/he likes)
Дієслово to be
Займенники
Present Simple
Модальні дієслова Can/need/should
Наказовий спосіб
Конструкція Let's
Питання " What?", "Where?", "Who?", "How many?"
Прийменники: on/in/under/by
Короткі і повні відповіді на питання
Слова і вирази, використовувані в процесі виконання творчих завдань (малювання, ліплення, вироби, орігамі та ін.), а також в процесі ігор з картками.

Заняття проходять повністю англійською мовою.

Дитина завжди знаходиться в діалозі і бере активну участь.
Саме в діалозі дитина освоює мовні структури, запам'ятовує лексику, починає відчувати граматику мови і природним чином вбудовувати все це в свою мову.

Вивчайте англійську мову із задоволенням і дотримуйтесь систематичність-і тоді результат не змусить себе чекати!

https://privatelink.de/?https://fox-in-socks.ru/product/video-english-lessons-for-children-first-block
 
Угорі