Що нового?

Придбаний Fractality 2.0. Пакет ВІП (Андрій Риндич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 17243 ГРН
Учасників: 0 з 690
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Навчання цілком і повністю проходить через Skype і програму віддаленого доступу для відпрацювання вправ. Ви можете вивчати матеріали курсів в будь-якому місці, де є доступ в мережу.

Заняття проходять строго індивідуально, що дозволяє домогтися найкращих результатів. Про це свідчать результати наших учнів, які починають торгувати вже після 3-го дня навчання. ДО РЕЧІ, найменшому з учнів на момент навчання було 7 років)).

специфіка роботи наступна:
Ви говорите мені про те, що хочете пройти заняття. Ми домовляємося з вами на зручний для Вас час, ви оплачуєте 46900 Р.або 23900 р. і ми приступаємо до роботи.
Я розвиваю фрактальний аналіз серед початківців і досвідчених трейдерів, і, відразу скажу, для мене вкрай важливі ваші результати, так як ваш відгук про мене це найкраща реклама і довіру.
У нас буде 4 заняття по 1,5-2 години, решта практика під моїм контролем.

1-е заняття проходить по скайпу, на якому ми записуємо основні поняття, терміни та правила, що стосуються даної стратегії. Більшість з того, що я вам буду говорити і показувати, це мої напрацювання за 7 років роботи.

2-е заняття називається орієнтування, на якому ми вчимося орієнтуватися в графіках. Заняття проходить через програму віддаленого доступу, ви підключаєтеся до мого комп'ютера, і ми починаємо працювати. Основне завдання-це відпрацювання практичних навичок шляхом застосування теорії, отриманої на 1-му занятті.

багато хто задає питання: "якими фракталами можна користуватися, а якими ні?".
Так само, на другому занятті ми розбираємо цікаву для всіх тему "Класифікація фракталів", після якої Ви навчитеся знаходити тільки необхідні живі фрактали, за якими будуються "робочі" рівні підтримки і опору.

В кінці Я даю вам домашнє завдання, за допомогою якого ви напрацюєте необхідні навички.

на 3-му занятті ми повторюємо пройдене, і, переходимо до більш складних речей:
  • Робота під час виходу новин;
  • Робота по первинному і цільовому і профіту (визначення цілей);
  • Правила розстановки стоп лосс;
  • Правило перезаходу, або як викрутитися з мінусової угоди;
  • Фільтрація угод, або як зрозуміти, яка угода відпрацює, а яка ні.
  • Робота над психологією;
  • Принцип побудови мані менеджменту.
Далі ми відкриваємо демо рахунок, і відторговуємо 10 угод по щоденнику. Мета-відторгувати угоди строго по системі, зняти психологічні затиски, підняти впевненість, прибрати страх, напрацювати навички. Після цього йде розбір угод, коригування торгівлі, допрацьовуються недоліки.

Після того, як демо рахунок буде відторгований, і, я буду бачити, що матеріал засвоєний, ми ставимо завдання відторгувати 10 угод на реальному рахунку мінімальним лотом. Ви даєте мені свій логін, інвесторський пароль, і, я спостерігаю за Вашою торгівлею.

ось тільки тоді можна говорити про те, що моя робота закінчена.
В середньому, навчання проходить близько 3-х тижнів з подальшою підтримкою протягом 1 місяця, але це не норматив, так як ми працюємо не на швидкість а на результат.

Тривалість одного заняття 1.5-2 години, в залежності від засвоєння, так як ми не переходимо до наступного уроку до тих пір, поки матеріал не буде засвоєний і відпрацьований.

Алгоритм і техніки виконання вправ розроблені і побудовані таким чином, що вже після другого заняття ви самі починаєте виставляти і відпрацьовувати ідеальні Угоди, про які ви раніше могли тільки мріяти!

Одне з відео автора:
https://privatelink.de/?http://vk.com/album-74404885_214055817
 
Угорі