Що нового?

Придбаний Фундамент самооцінки (Володимир Макулов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2758 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 124.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Чому ми дорослі робимо так багато "дитячих" помилок у взаєминах з друзями, партнерами і колегами по роботі. Якісь сварки через дрібниці, образи, злість, бажання довести ... Постійні переживання і напруга.
Могли ж нас в дитинстві навчити як себе ефективно вести і спілкуватися?
Від трьох до семи років це вік, коли дитина все вбирає як губка. Виявляються соціальні ролі, манера поведінки. Важливо мати перед собою авторитетів на яких можна рівнятися.

Але в підсумку дитячий сад це концтабір, де повністю відсутня самостійність. Їсти, пити, гуляти, грати – все це можна робити тільки по команді вихователя.
А згадуючи початкову школу, я не бачив перед собою жодного вчителя на якого можна рівнятися. Всіх їх об'єднувала злидні і нещасна особисте життя. Чого вони могли мене навчити?

В результаті етап становлення проходить і доросла людина залишається напруженим дитиною, який намагається з усім цим лайном всередині впоратися.
Це я бачу на кожному своєму семінарі і кожен раз ми правимо фундамент особистості з підстави. Щоразу мені приходять подяки. В основному це люди з неврозами середнього ступеня тяжкості (тобто якщо людина 5 років не виходив з дому і розмовляє тільки з котом йому це вже навряд чи допоможе).
Я вже з досвіду знаю, що якщо взяти себе за жопу, виділити 15 годин часу і послідовно по 2-3 години в день проходити відеоверсію «Фундамент самооцінки», то приблизно у половини людей буде вау-ефект від результату. У них покращиться (з'явиться) особисте життя, секс, стане більше грошей і вони почнуть міцніше спати і отримувати більше задоволення.

Тобто приблизно тиждень, ви приходите з роботи додому і замість серіалу включаєте "Фундамент самооцінки" і починаєте робити всі завдання без винятків. І групові в залі і індивідуальні та завдання на будинок.
Щоб у вас не було відмазки «я не зрозумів», ви отримуєте доступ до чату в ВК, куди ми з сьогоднішнього дня додаємо всіх купили новий відеокурс «Фундамент самооцінки» і там можна задати мені питання, а я на нього постараюся відповісти протягом 24х годин.

Бонусом до запису дводенного семінару я вам безкоштовно додам одноденну версію. Яка стала у нас найбільш продаваним продуктом. Вправи повторюватися не будуть, весь матеріал в результаті краще засвоїться.

Разом: ви оплачуєте відеокурс «Фундамент самооцінки» у нас на сайті і отримуєте посилання на скачування. Качаєте і починаєте його проходити. Для цього вам буде потрібно тільки комп'ютер куди робити нотатки, або ручка і папір. І вас ніхто не повинен відволікати.
Далі ви дивитеся на реальні, а не віртуальні результати від даного курсу і робите висновки. Тим, кому це необхідно я раджу наших випускників з якими можна провести консультацію по скайпу або особисто.

Будь ласка, не потрібно його купувати якщо у вас є психічні патології і ви клієнт психіатра. Цей курс для звичайних людей з їх звичайними проблемами.
програма:


https://makulov.com/school/product.php?product_id=2539
 
Останнє редагування модератором:
Угорі