Що нового?

Набір учасників [Gambling.pro] школа арбітражу трафіку. Тариф Gold (Артем Прокоф'єв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 27942 ГРН
Учасників: 0 з 230
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 126.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
наші результати
Від $300000 дохід від партнерів, щодня від $55000, щоденні обороти в рекламних мережах 200+. Партнерів від 70 000 + вебмайстрів працюють з нами, 200+ ексклюзивних угод.


Артем Прокоф'єв
Owner Gambling.pro
Свій перший бізнес я побудував на купівлі та монетизації спільнот в соц.мережах, а зараз володію однією з найуспішніших партнерок на ринку - Gambling.pro і інвестую в інші не менш успішні проекти. Я починав з нуля, як і багато хто з наших майбутніх учнів. Якщо зміг я, значить зможе і кожен з вас.
Якщо ви хочете почати заробляти мільйони на трафіку, то раджу не відкладати на потім і почати прямо зараз!
Я запрошую вас до школи І бажаю успіхів!


Команда Gambling.pro спорядить своїх бійців всім необхідним
1) покрокове навчання та інформація
Ми створили повноцінну структуру навчання, готові завдання і матеріали до них. Вам залишається лише рухатися за планом і виконувати вказівки.

2) готові і профітні зв'язки

У нашій базі більше 30 профітних зв'язок під гемблінг трафік, що приносять від 50% ROI, якими ми готові ділитися з учнями школи

беремо тариф Gold-999$

Арбітраж: заробіток в 2021-2022 році: практика від А до Я
Даний блок розрахований як на новачків, так і на арбітражників з досвідом. Навчання почнемо з азів арбітражу трафіку, а потім перейдемо до більш складної інформації.

1) Введення в арбітраж
Урок 0. Введення в арбітраж трафіку і гемблінг вертикаль
Урок 2. Основні джерела гемблінг трафіку: фейсбук, мобільні додатки, Tik Tok та інші
Урок 2.1 Основні джерела гемблінг трафіку: фейсбук, мобільні додатки, Tik Tok, Google Ads та інші

2) що потрібно для успішного старту?
Урок 3. Вчимося працювати з сервісами та рекламними акаунтами
Урок 4. Як почати працювати з гемблінгом?
Урок 5. Грамотна оцінка оффера і продукту перед затокою трафа
Урок 6. Як робити трафік, який буде оплачуватися
Урок 7. Все, що потрібно для роботи від А до Я: додатки, акаунти, карти

3) Запуск трафіку з 0 до високих ROI
Урок 8. Правильний запуск трафіку: запускаємо рекламні кампанії
Урок 9. Правильна аналітика по трафіку
Урок 10. Проблеми при роботі з трафіком
Урок 11. Технічна частина

4) бонусний модуль
Урок 12. Досвід Медіабаїнгу Gambling.pro
Урок 13. PWA додатки
Урок 14. Бонуси та матеріали

В даному блоці кожен модуль включає в себе:
  • відеоуроки в рамках Школи Gambling.Pro
  • практичні домашні завдання, які перевірить куратор. Він вкаже на помилки, допоможе їх виправити, доопрацювати.
  • онлайн зустрічі після проходження кожного модуля для закріплення теми. Досвідчені арбітражники будуть також запрошені на них, щоб ви могли задати питання не тільки авторам курсу, а й запрошеним гостям: owner of cactus Squad, owners of TraffBaza, owners of PortLead
  • досвідчені куратори, які допоможуть вам вийти на високі ROI. Ті, хлопці, які продовжать співпрацю з Gambling.pro після закінчення навчання, будуть продовжувати спілкування з кураторами, які і далі будуть вести до результату.
  • індивідуальний план навчання, складений спільно з куратором. Він буде складений відштовхуючись від досвіду в арбітражі, навичок і знань.
  • щоденна звітність про прогрес навчання учня.
  • Чат з учнями блоку GOLD, а також з кураторами в Slack.
  • Витратні матеріали для заток: антидетект браузери, трекери, spy-сервіси, а також поділимося контактами трастових селерів акаунтів і креативів.


https://privatelink.de/?https://school-traffic.com/
 
Угорі