Що нового?

Придбаний Генеральний план на 2022 (Лейлі Ялуніна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чому немає зростання?
Дивіться, при будь-якому рівні доходу людина може залишатися в базовій потребі-безпека.

Ось заробляв 30 тис-не було грошей. Став заробляти 300 тис - теж постійне відчуття, що грошей немає. І навіть 3 млн не дали відчуття матеріального спокою.

Чому?

Тому що немає розуміння, як управляти грошима. Заробити-це просто. А далі стратегія" заробив, щоб витрачати " позбавляє вас базової потреби в безпеці.

Уявіть, я з такою стратегією "заробив-витратив" дійшла до 5 млн на місяць. І навіть при такому доході я жила з відчуттям, що грошей немає. І далі я ніяк не могла зрушити, тому що не було почуття безпеки.

А почуття безпеки це базова потреба. Тобто при великих грошах ви постійно провалюєтеся в ту ж потребу, де ви були бідними. А в цьому стані ви не здатні генерувати, планувати і тд. Включається режим виживання.

Так ось ...
Якщо ви себе впізнали в тексті вище, приходьте на майстерклас "генеральний ПЛАН 2022"
Я розповім дуже зрозумілою і простою мовою про управління грошима на будь-якому рівні доходу.

На МК"генеральне планування 2022"
✅ зрозумієте причину постійного безгрошів'я
✅ навчіться керувати грошима так, щоб ніколи більше не вимовляти" у мене немає грошей", навіть якщо у вас дуже маленький дохід
✅ навчіться інструменту декомпозування, без якого я б і 100 тис не заробила
✅ у Новий рік ви зайдете з абсолютно іншими знаннями про гроші, які допоможуть вам збільшувати капітал, а не просто більше працювати і більше витрачати.

Якщо вам набридло жити вічно зі страхом, що щось трапиться і ви не зможете заплатити за іпотеку, заплатити оренду , заплатити за ремонт чого-небудь, то я вас чекаю.

Навчилася сама і вас навчу

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CYBzG4XNKd9/?utm_medium=copy_link
 
Угорі