Що нового?

Придбаний [Гільдія росту] Пакувальник смислів (Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Більшість програм продаються в рази гірше, ніж могли б через погану упаковки. Адже зміст люди побачать вже після покупки, тому під час покупки на їх рішення, в основному, впливає упаковка.

А саме якими словами ви донесете смисли. Що таке смисли? Це приховані і неочевидні причини для їх покупки вашої програми. Це невидимі зв'язки між їхніми бажаннями, прагненнями, надіями та вашою програмою. І якщо ви за допомогою слів або тексту вмієте створювати такі зв'язки, то ваша програма стає неймовірно привабливою для придбання. І з одного боку, є технології, що допомагають створювати ці смисли. З іншого боку - це навик і мистецтво. І одних технологій тут недостатньо. Необхідна практика, час і спостереження за майстрами. Але на ринку ви бачите кінцевий продукт. Сам же процес вислизає, позбавляючи вас найголовнішої можливості-можливості несвідомого моделювання цього процесу. По суті, нашого головного способу вчитися, який найпершим з'являється у нас після народження. Наші перші навички і здібності у нас з'являються якраз саме за рахунок нашої здатності моделювати, коли ми уважно спостерігаємо за тим, що і як роблять наші батьки. І в цю неділю у вас буде не тільки можливість спостерігати за тим, як я упаковую смисли для своїх клієнтів в самих різних нішах.

Мене звуть Юрій Курилов. І багато відомих експертів на ринку називають мене найкращим майстром з упаковки з усіх, кого вони зустрічали. Однак, цієї неділі я буду проводити реаліті-шоу, де я візьму 5 авторів навчальних програм і упакую смисли їх програм, щоб інші учасники могли поліпшити свої здібності і почерпнути масу цінних ідей і смислів, які вони можуть закласти в упаковку своїх програм. Ви можете бути клієнтом по упаковці, або глядачем. Вирішувати вам. Обидва ці досвіди будуть надзвичайно корисними та вигідними для вашої онлайн-школи. Однак, на упаковку у мене буде всього 5 місць. І я буду вибирати, кого я візьму на упаковку, а кого ні. Я хочу створити різноманітний досвід, а також взятися в першу чергу за ті програми, які я, дійсно, зможу добре упакувати за ту годину, що у мене на них буде.

і результатом цієї упаковки буде наступне:
  • Головна обіцянка програми, вираженої в одному ясному і зрозумілому реченні
  • головна ідея, яку ви будете повторювати знову і знову під час запуску, яка матиме великий вплив на рішення купити вашу програму
  • загальна структура марафону, за якою його варто проводити для найкращих продажів
  • важливі смисли та ідеї, які вам необхідно донести до учасників вашого запуску, щоб у них з'явилося непереборне бажання потрапити у вашу програму
  • готові фрази, які ви можете використовувати під час марафону і продажів
  • і якщо ви хочете вивести упаковку вашої програми на новий рівень, то вам варто взяти участь в цьому реаліті, як мінімум в якості глядача. А якщо ви вже в достатній мірі довіряєте мені і моїм здібностям, то знайти можливість потрапити на нього в якості клієнта на упаковку.
реаліті відбудеться 28 червня (неділя) о 9:00 по Москві.
https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-125273880_28764
 
Угорі