Що нового?

Придбаний Голос як у диктора (Вікторія Сенокосова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 471 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
хочете з нуля навчитися якісно записувати голос на комп'ютер?
А головне швидко, просто і не витрачаючи на це багато часу і коштів...

опис короткий
Чи доводилося вам помічати, скільки є хороших цікавих відео в Інтернеті, але зіпсованих вкрай поганий закадрової озвучкою? Це можуть бути як розважальні ролики, так і навчальні відеоуроки та аматорські відеобзори якихось товарів.
А може бути, ви вже самі колись пробували записувати голос на комп'ютер для свого проекту, але нічого хорошого з цього не вийшло?
І тепер ви твердо впевнені в тому, що для того, щоб зробити якісний запис голосу обов'язково потрібно:
  • дуже дороге обладнання: досить дорогий мікрофон, а також звукова карта або мікшерний пульт
  • спеціальне приміщення: практично повноцінна студія звукозапису
  • складна програма: професійного рівня для запису і обробки голосу
  • довго вчитися: потрібно володіти серйозними технічними знаннями і вміннями, а все це вимагає багато часу і грошей
Я права? Думаю, так.
І я прекрасно вас розумію. Тому що сама перебувала в такій ситуації. Бо сама так думала. Тому що сама через все це проходила.
Але, всупереч усьому, я навчилася швидко записувати голос на комп'ютер і якісно ці записи обробляти!
  • Навчіться максимально швидко і без зайвої суєти записувати голос на комп'ютер і якісно обробляти зроблену запис.
  • звикнете до звучання свого голосу, прокачаєте в собі диктора і знайдете (або підвищите) впевненість в собі.
  • істотно підвищите якість своїх робіт і Відтепер Ваші роботи будуть виглядати більш професійно.
  • зможете здивувати своїми новими можливостями ваших знайомих і родичів.
  • а також я впевнена, що отримані знання дозволять вам згенерувати нові цікаві ідеї для творчої реалізації і втілити їх в життя.
  • після вивчення мого курсу ви будете витрачати всього кілька хвилин свого часу від старту запису до збереження готової якісного запису голосу на комп'ютер.
  • І моє твердження не голослівно - я спираюся на свій особистий досвід.
  • Навчіться максимально швидко і без зайвої суєти записувати голос на комп'ютер і якісно обробляти зроблену запис.
  • звикнете до звучання свого голосу, прокачаєте в собі диктора і знайдете (або підвищите) впевненість в собі.
  • істотно підвищите якість своїх робіт і Відтепер Ваші роботи будуть виглядати більш професійно.
  • зможете здивувати своїми новими можливостями ваших знайомих і родичів.
  • а також я впевнена, що отримані знання дозволять вам згенерувати нові цікаві ідеї для творчої реалізації і втілити їх в життя.
  • після вивчення мого курсу ви будете витрачати всього кілька хвилин свого часу від старту запису до збереження готової якісного запису голосу на комп'ютер.
  • І моє твердження не голослівно - я спираюся на свій особистий досвід.
ПРАКТИКА!
Хочу звернути Вашу увагу на те, що ми вже прямо в процесі вивчення уроків мого курсу запишемо Ваш голос на комп'ютер і опрацюємо зроблену запис до потрібного якісного звучання.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://creative-look.ru/kursgolos/
 
Угорі