Що нового?

Придбаний GraniStone-технологія виготовлення виробів з рідкого граніту (Максим Попов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1027 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 25724

прихований контент для користувачів Aurora, Soha.
Натисніть, щоб розкрити...
технологія GraniStone дозволить вам створювати красиві стільниці, мийки, підвіконня, ванни, барні стійки будь-яких розмірів і форм. Вироби, виготовлені з використанням рідкого граніту GraniStone, мають надзвичайно привабливий зовнішній вигляд з багатою насиченою палітрою кольорів. Крім цього, поверхня виробів зі штучного каменю рівна, гладка, приємна і тепла на дотик.
Полімерні гранули GraniStone на 70% складаються з частинок натурального мармуру і створені за сучасною технологією, з використанням імпортних, зарекомендували себе матеріалів, і є досконалим наповнювачем для виготовлення красивих виробів будь – якого декору-від класичних кольорів до квітів з ефектом перламутру, блискітками і навіть ефектом світіння в темряві. Крім того, технологія дозволяє розмістити на поверхні стільниці будь-яке векторне зображення у високій якості, наприклад, логотип або малюнок.
як виготовити стільницю зі штучного каменю з собівартістю 3300 р.за кв. м. з урахуванням мийки і відкрити свій бізнес. Стандартна ламінована стільниця товщиною 38 мм і довжиною 3 метри сьогодні коштує 4500 рублів. Її площа (3*0.6) = 1.8 м2. Додамо вартість гранітної мийки (6500 рублів) і вартість плінтуса (500 рублів). Разом собівартість стільниці з ЛДСП в" економ " варіанті складе приблизно 11500 рублів.
така ж за розміром стільниця зі штучного каменю, виготовлена за пропонованою нами технологією, разом з влитої мийкою і плінтусом коштує всього 6000 рублів! Собівартість квадратного метра стільниці 3300 рублів, мийка входить у вартість площі.

Виходить штучний камінь коштує майже в 2 рази дешевше! Таке взагалі можливо? - запитаєте ви.

Так, можливо! Якщо основою будуть матеріали російського виробництва.


Привіт, шановний відвідувач!

мене звати Максим Попов. Багатьом я знайомий як автор технології виготовлення виробів зі штучного каменю Мінпластан. І сьогодні я знову готовий розповісти і навчити вас тому, чим з успіхом займаюся сам останні 8 років.

На цьому сайті ви не знайдете зайвої води і психологічних стусанів, які закликають вас що-небудь у нас купити. Я буду гранично короткий у своїй комерційній пропозиції, яка може стати основою вашого нового успішного бізнесу.

Якщо у вас є своя голова на плечах, то ви повинні розуміти без додаткових пояснень, що ціна в 3000 рублів за м2 стільниці зі штучного каменю – вже саме по собі унікальна пропозиція.

Скільки ви зможете заробити на такому виробі-вирішите самі. Всі знаходяться в різних регіонах і мають різні можливості для реалізації даної продукції.

З моменту презентації навчального курсу за технологією Мінпластан пройшло 6 років. Технологія зарекомендувала себе тільки з хорошого боку.

Але одним істотним недоліком стало мала кількість кольорів і складність освоєння самої технології. Фарбувати і зберігати велику кількість квітів вимагало великих зусиль і вкладень на підтримку складської програми, кількість квітів все одно обмежено.

Проблема з освоєнням, в основному, полягала в тому, що технологією Мінпластан почало займатися багато людей не підготовлених, руками ніколи не працювали і в засобах обмежених. Тому, частина людей, отримавши перший негативний результат, все закінчували на стадії експериментів.

тим часом моє власне виробництво розвивалося, поступово обростаючи все новими фірмами-замовниками, і вийшло з "гаражного" рівня до солідного фабричного.

І тут якраз знадобилося швидко вирішувати дві проблеми: збільшення номенклатури кольорів і можливості "безшовного" з'єднання двох частин стільниці. І я вирішив ці обидві проблеми не вилазячи за рамки собівартості в 4000 рублів за м2 готового виробу, з урахуванням зарплати майстра-робітника.

Нами був відкритий стіл прийому замовлень, яких вистачає для завантаження виробництва в 2 зміни. Кількість клієнтів вже дозволяло в них "копатися", тому я поступово почав робити вироби для більш дорогого сегмента ринку, на полімерних наповнювачах. І зараз практично всі вироби, які експлуатуються в приміщенні, я виготовляю за технологією GraniStone.

Але ті вироби, які будуть експлуатуватися під відкритим небом, я як і раніше роблю за технологією Мінпластан.​
відео-курс складається з 7 відео уроків по всіх етапах виробництва. Тривалість: 120 хвилин. Також до курсу додані програма для розрахунку матеріалів, відповідач для продавця в магазині, типові договори і акти приймання, сертифікати відповідності та електронний каталог виробів.
https://privatelink.de/?http://granistone.sdelaimebel.com/#ordernow
 
Угорі