Що нового?

Набір учасників Гроші. Борг. Кредитори (Едгард Зайцев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 41 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кейс " гроші. Борг. Кредитори "

Давати гроші в борг. І брати гроші в борг. Це дві грошові пастки, потрапивши в які вийти дуже важко.
  • борги накопичуються: щоб закрити один кредит, ви берете другий.
  • віддавши гроші-шкодуєте: якщо віддали по кредиту, то відчуваєте себе обділеним, обдуреним або жебраком. Якщо віддали гроші в борг і вам їх не повернули – зліться, звинувачуєте, втрачаєте друзів або добрі стосунки з родичами.
  • відчуваєте брак грошей: щоб ви не робили, гроші витікають як вода крізь пальці. І це просто вбиває: здається, що всі ваші зусилля-порожня праця.\
хочете приручити гроші?
  • щоб перестати їх втрачати?
  • щоб вони приносили радість, а не роздратування і почуття безсилля?
Усвідомте свої грошові сценарії щодо боргів і кредитів за допомогою практик цього кейса.

що дають психологічні практики?
У цьому Кейсі-набір психологічних практик, які на 9 днів занурять вас в усвідомлення вашого боржника:
  • З чого почалися мої боргові зобов'язання?
  • чому я беру в борг знову і знову?
  • які приховані вигоди і страхи мені приносять мої борги?
  • чому взявши гроші, я не бачу в них можливості для зростання, а бачу і відчуваю їх тільки як борги, які треба віддати
і в усвідомлення свого Кредитора:
  • чому я даю людям в борг?
  • чому для мене так болісно і тривожно чекати повернення грошей, даних в борг?
  • чому, я не можу попрощатися з грошима, які зайняв і готовий пожертвувати своїми відносинами з людиною заради повернення боргу?
  • які приховані вигоди мені приносять мої боржники і чому хочуть навчити?
дві ці ролі: Кредитор і боржник-це два пласта сценаріїв і установок, які є в вас. Ваша поведінка залежить від цих сценаріїв. І усвідомивши їх, ви зможете зсередини поміняти ситуацію.

Практики сюди якраз збудовані в такому порядку, щоб усвідомлення своїх внутрішніх установок чергувалося з трансформацією вашого ставлення до грошей.

у кейсі 10 медитативних практик:
  • "ясність і справжність бажання"
  • "Галерея успіху"
  • "Молитва бажань"
  • "Дякую і відпускаю"
  • "усвідомлення на нових вібраціях"
  • " медитація усвідомлення: чому я збираю борги? (Боржник) "
  • "медитація усвідомлення: чому я втрачаю гроші, коли даю в борг? (Кредитор) "
  • "гроші як подарунок долі"
  • "усвідомлення страху"
  • "злиття з грошовим потоком"
як це працює?

Рекомендація. Ви отримуєте рекомендації щодо м'якого виходу з катарсису. Тому що, проживаючи і знімаючи свої негативні сценарії, ви можете відчувати нездужання. Це нормальний процес трансформації, коли ви працюєте зі своїми установками по-справжньому-через психологічні практики.
Щоб той процес проходив м'яко, мій друг і майстер енергетичного масажу Анастасія Мордвинова, підготувала для вас рецепт 5 цілющих ванн. Вони допоможуть вам почувати себе краще.

обмеження: ці медитації ви можете використовувати при досягненні віку + 16 років.
Увага! Два процеси з цього кейса:" злиття з грошовим потоком"," гроші як подарунок долі " не можна виконувати вагітним і півроку післяопераційного періоду

https://privatelink.de/?https://edgardzaitsev.com/katalog/kejs-dengi-dolgi-kreditory/
 
Угорі