Що нового?

Придбаний Гуру Webflow (Арслан Ахмедов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
прихований контент для користувачів Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...

даний матеріал допоможе вам стати гуру в вебфлоу за 7 днів. Закінчивши цей курс, ви дайте своїм клієнтам що вони хочуть, і вони із задоволенням будуть приносити вам гроші. Виходьте з натовпу-беріть більше, створюючи адаптивні сайти P. S. бачили цю величезну натовп "фрілансерів", клепають сайти за копійки в Adobe Muse? Як Ви зможете з ними конкурувати?

Перший крок-навчиться робити адаптивну верстку з хорошим, чистим кодом. У Мьюза зовсім біда з адаптивністю, з Вебфлоу у вас буде виходити все легко і ультра-якісно другий крок-вміти реалізовувати складні речі, що миттєво ставить вас на рівень професіоналів — особливо у замовників, яким постійно потрібно зробити "ось-як-тут"
Анімація, інтерактивність, виїжджають меню — уявіть, коли клієнт кричить — "чудово, приголомшливе, Супер!"Все це легко робити в Вебфлоу, і це безпрограшний варіант.

Отже, ви станете Профі через 7 днів-як? Дивимося:

За перший день ви осягнете саму суть адаптивної верстки. Навчіться верстати так, щоб мобільна версія створювалася автоматично, з базової. Один цей день коштує всього курсу

Хочете щоб ваші кнопки, блоки і відступи автоматично зберігали ідеальні пропорції? О, так ви будете в захваті від другого дня. Трюки з відносними одиницями:%, em, vw, vh

Графіка. 23 000 ультра-якісних іконок офіційно безкоштовно і в будь-якому кольорі? Будь ласка! Градієнти, відео-бекграунди, Тонування, палітри від провідних Будинків моди та ін.

Типографіка. Ви вивчите кілька фішок, які завжди, абсолютно кожен раз, виглядають на 10 з 10. Пропорції, вага, em або vw, взагалі, все те, що робить вас професіоналом.

Елемент. Кнопки з тінями і без, що змінюють розмір і обведення, колірні якоря, роздільники, цінники, лейбли, таблиці, Ваш улюблений день.

3D анімації. Як щодо меню, що виїжджає при натисканні на кнопку? Скріншот, що ділиться на шари і повертається до глядача? Так без проблем. Вивчивши основи, ви зможете все.

Феймворк. У фінальний день, вже впевненіше шаруючи в Вебфлоу, ви зробите собі спеціальний "набір", швидкі заготовки, які сильно прискорять вашу роботу. Сайт за 20 хвилин? Легко.
у підсумку, через 7 днів ви:
  • Навчіться створювати якісні адаптивні сайти в Вебфлоу
  • зможете реалізовувати складні і просунуті анімації
  • Вивчіть основи верстки, які працюють у всіх редакторах
  • будете розбиратися в темі, зможете робити будь-які види сайтів
  • дізнаєтеся, як натягувати дизайн на WordPress (окремий сервіс)
  • зрозумієте, яким шляхом Вам далі йти, і чим займатися
 
Угорі