Що нового?

Набір учасників [HappyHope] Клуб відеорозборів, Січень 2022 Тариф "Silver" (Надія щаслива)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як освоїти англійську легко?


Ви коли-небудь мріяли з'їсти таблетку - і моментально освоїти мову?
Або, наприклад, вчити англійську уві сні-спите, а воно саме там в голову запам'ятовується?
Я створила спосіб вчити англійську-і цей спосіб теж (на перший погляд) схожий на диво!

Давайте я вам покажу.

Уявіть, що ви дивитеся серіал разом зі мною:
  • я перекладаю для Вас всі фрази,
  • детально пояснюю, як вони побудовані,
  • показую, як вам використовувати такі конструкції у власній промові.
а ви просто дивитеся - і просто повторюєте за мною деякі фрази.
І все!
Все що потрібно - просто продовжувати дивитися такі відеорозбори кожен день-хоча б по годині в день! Наприклад, по дорозі на роботу і з роботи.

Як працює диво видеоразборов?

Якщо дивитися такі розбори регулярно, то дуже скоро конструкції, які я пояснюю, почнуть повторюватися.
А ще через кілька місяців практично всі граматичні конструкції стануть вам знайомі-і ви зможете самостійно дізнаватися їх в субтитрах.
І через якийсь час Мої коментарі та пояснення стануть вам не потрібні!
Це дозволить вам розуміти будь-які Тексти, а також почати дивитися фільми і серіали з субтитрами самостійно, а потім поступово і без субтитрів!
Є тільки один недолік: клуб відеорозборів не навчить вас говорити - тут обов'язково потрібен зворотний зв'язок від викладача.
Але якщо ви знаєте всі граматичні конструкції і розрізняєте їх на слух, то перейти до активного "говоріння" вам буде набагато простіше! Особливо якщо ви підете в мій розмовний тренінг ППП (повна покрокова програма).

Як це буде проходити?

Протягом 30 днів ми з вами будемо:
  • зустрічатися і дивитися разом фільми і серіали,
  • детально розбирати їх,
  • вчитися дивитися серіали англійською-за переглядом серіалів!
Два рази на тиждень я буду в режимі онлайн проводити трансляції чергового відеорозбору - ви зможете дивитися його в прямому ефірі і задавати питання - або подивитися запис у зручний для вас час.

щотижня Я буду розбирати уривки з чергового серіалу - За місяць Ви познайомитеся як декількома відмінними серіалами!

Плюс ми постійно чергуємо британські та американські серіали, щоб познайомити вас з різними акцентами.
Ну і звичайно ж-різні жанри: драматичні, комедійні, кримінальні, романтичні, історичні та інші серіали обов'язково будуть в моїй колекції.


продажник

https://privatelink.de/?https://school.happyhope.ru/club_v
 
Угорі