Що нового?

Придбаний HealthySchool, вересень 2020 (Олена Носорева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1618 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 120.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Мої програми підходять тобі, якщо:
  • хочеш навчитися грамотно складати свій раціон, але не знаєш з чого почати
  • шукаєш свій шлях як стати здоровою і набути впевненості в собі
  • мрієш про красивому підтягнутому тілі не тільки до літа
  • бажаєш знайти корінь проблем зі здоров'ям і перемогти залежності
Онлайн школа, яка точно переверне ваше життя!

Школа здоров'я-це онлайн навчання, де ви отримуєте фундаментальні, систематизовані і найактуальніші знання з області дієтології, нутриціології, натуропатії та функціональної медицини

Школа допоможе вам знизити ризики захворювань, відновити і підтримувати своє здоров'я за рахунок корекції харчування і способу життя.

У школі ми вчимося підтримувати здоров'я виходячи з індивідуальних особливостей і потреб конкретної людини, а також фокусуватися на здоров'ї, а не на хворобі.

"Нутриціологія розглядає людину не тільки як організм, а як цілісну систему з тіла, розуму і психіки". Саме глибинний і цілісний підхід дає самі приголомшливі результати!

  • хоче навчитися розбиратися в харчуванні як грамотний Нутриціолог, складати для себе і рідних індивідуальний збалансований раціон
  • грамотно підбирати вітаміни і мінерали
  • навчитися читати аналізи для себе і рідних
  • гармонізувати відносини з їжею і позбутися від харчових залежностей
  • привести в порядок стан шлунково-кишкового тракту і гормональне здоров'я
  • глибинно розібрати психосоматику
  • оптимізувати свій стан здоров'я, привести шкіру і тіло в ідеальний стан, бути повним сил і енергії!
  • дізнатися багато життєво важливою і практикується інформації по харчуванню, фізичному і ментальному здоров'ю!
  • отримати масу вражень, натхнення і мотивації!

Після проходження школи та екзменаційного тесту Ви отримуєте сертифікат школи Здоров'я

Продажник:
https://privatelink.de/?https://vk.com/public211430964?ysclid=l33a2ez9rt
 
Угорі