Що нового?

Придбаний [Home Spa School] Тверді шампунь і кондиціонер для волосся (Олена Чілдерс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 809 ГРН
Учасників: 2 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 33.7 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у мене для вас хороша новина! Я закінчила і можу запропонувати вам самий довгоочікуваний для більшості моїх студентів і передплатників майстер клас по продуктам для волосся МК - "тверді шампунь і кондиціонер для волосся"

І тут переді мною стояло непросте завдання не просто дати практику виготовлення волосся, але більш важливу інформацію - анатомію і фізіологію волосся і особливості інгредієнтів.

Тому що догляд за волоссям відрізняється від догляду за шкірою.

Так само потрібно розуміння особливостей поверхнево активних речовин (Пави) і що не всі з них варто побоюватися і зараховувати в чорний список шкідливих речовин.

Отже, в МК буде:

Теорія інгредієнтів і принципи їх змішування. Особливий наголос на розуміння різниці між різними ПАВами.

Також Я допоможу детально розібратися в анатомії і фізіології волосся.

Це потрібно вам для того, щоб розуміти, які інгредієнти вибирати для виготовлення засобів по догляду за волоссям.

Ви зробите тверді шампунь і кондиціонер для волосся. Mandalorian

Ці 2 продукти дуже доповнюють один одного і є закінченим набором, до речі і продаються вони набагато краще саме в комплексі.

Практика при виготовленні досить проста, але ось теорія навпаки дещо заплутана. Для того щоб зробити правильний, безпечний, ну і звичайно, красивий продукт, дуже важливо розібратися в цій темі.

І звичайно ви отримаєте рецепти цих продуктів!

на відео були авторські мітки, довелося їх трохи замазати в цілях безпеки.

https://homespaschool.com/shampoo_and_conditioner_mk
 
Останнє редагування модератором:
Угорі