Що нового?

Придбаний [How to Know How] я його вчу, а він не вчиться! (Марія Ковіна-Горелик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
опис
Серія вебінарів " я його вчу, а він не вчиться!"- Про цілі, які визначають способи. Про способи, які ведуть до цілей. 2 вебінари для тих, хто вивчає англійську мову, але не цілком впевнений у своїх діях і результаті.

знайоме?
Ви розумієте, що"щоб вивчити мову, потрібно просто сісти і вчити". Але що це означає конкретно-розібратися не можете. Одні кажуть, допомагають серіали, інші стверджують, що головне – розмовна практика, треті переконані, що без граматики і красивого вимови в цій справі – нікуди.

Ви неясно підозрюєте, що заняття могли б приносити більший результат або віднімати менше сил, або і те, і інше відразу, але не можете побачити, що і як необхідно змінити.

Ви то кидаєтеся робити вправи, то заповнюєте будь-яку вільну хвилину подкастами і аудіокнигами на мові, то наймаєте носія, щоб "розговоритися". Начебто весь час щось робите, але наскільки це корисно і веде до потрібних вам навичок в мові, залишається таємницею.

Якщо ви киваєте головою - ці вебінари для вас. Вони для тих, хто вибудовує траєкторію своїх занять в мові, із залученням фахівців або повністю самостійно.

Вже зараз ви можете вчити мову набагато більш прицільно, послідовно і економічно. Рівно на тому рівні, де ви знаходитесь.

на вебінарах:
  • ви дізнаєтеся, чому мета "вивчити мову" втратила свою актуальність,
  • Ви сформулюєте свої цілі так, щоб вони давали енергію рухатися,
  • ви зрозумієте, як істотно підвищити свій ККД, скоротивши час занять,
  • ви почнете інвестувати сили і засоби в результат, який потрібен вам.
1 вебінар – "паливо "
Чесна розмова про цілі і мотивацію:
  • навіщо мені потрібна мета?
  • що не так з метою "хочу вивчити мову"?
  • Мета у мене є. У мене мотивації немає. Де брати мотивацію?
  • Моя зграя. Що я повинен про неї знати і навіщо?
  • мій мозок. Що я повинен про нього знати і навіщо?
  • тіньові цілі, тіньові переконання. Як розпізнати і що робити?
  • Так як все-таки правильно поставити мету?
2 вебінар - "інструменти"
Чесна розмова про те, як все влаштовано:
  • "знати мову" vs. "комунікувати мовою" - в чому різниця?
  • я хочу вчити мову сам-повністю і цілком. Чи можливо це?
  • навчання vs. практика. Чому при практиці потрібне навчання, а при навчанні – практика
  • я дуже багато слухаю і читаю, але зовсім не говорю. Що я роблю не так?
  • я дуже багато говорю, але весь час нервую. Що я роблю не так?
  • У мене в машині подкасти, в спортзалі аудіокниги, в телефоні три додатки, в обідню перерву статті, за вечірнім чаєм новини. Коли я заговорю?
  • коротше. Що робити-то?
https://privatelink.de/?http://howtoknowhow.ru/products/ya-ego-uchu-a-on-ne-uchitsya-bundle/
 
Угорі