Що нового?

Придбаний [html academy] побудова сіток на грідах по макету

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 291 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

професійне завдання:
Спираючись на графічний макет, потрібно побудувати сітку великих блоків сторінки з використанням технології CSS Grid Layout. Сітка повинна бути спроектована з урахуванням різних варіантів переповнення (переповнення контентом, зміни кількості колонок) і повинна візуально відповідати макету.

навіщо потрібен цей навик:
Грамотно побудована сітка не просто вибудовує елементи як на макеті, але і робить зверстану сторінку "куленепробивною": всі елементи будуть вести себе передбачувано, не розваляться при зміні контенту і не зажадають постійних доопрацювань через поломки в непередбачуваному місці. Механізм гридів-найпотужніший інструмент для побудови сіток на даний момент. З його допомогою збираються як прості розкладки, які можна побудувати і за допомогою флексбоксів, так і незвичайні, які іншим способом, крім гридів, на CSS зібрати не можна.

Освоївши цю навичку, ви навчитеся оцінювати макети з точки зору можливості їх верстки на гридах, розбирати макети на блоки, придатні для структурування їх за допомогою гридів, а також працювати з вкладеністю грід-контейнерів. Ви дізнаєтеся основні терміни і поняття, властивості і їх застосування, особливості роботи гридів, навчитеся застосовувати їх правильно в різних ситуаціях.

розташування щодо інших навичок:
Ця навичка йде після семантичної розмітки і роботи з графічними редакторами в дереві навичок.

мінімальні вимоги для освоєння:
Пройдено п'ять глав курсу побудова сіток:
  • Блокова модель документа,
  • сітки,
  • Флексбокс, частина 1,
  • Флексбокс, частина 2,
  • знайомство з грідами.

https://privatelink.de/?https://htmlacademy.ru/skills/grid-layout/payment
 
Угорі